BALL TRAINING

BALL TRAINING sugrįžta!

Kiekvieną II – 16:00 – 16:50 ir VII – 11:00 – 11:50 studijoje THE ONE!

BALL training – jėgos, ištvermės ir kardio intervalinė treniruotė, subalansuota viso kūno raumenyno stirpinimui, giliųjų raumenų aktyvinimui, koordinacijos ir pusiausvyros gerinimui, riebalų deginimui. BALL training treniruotės metu naudojami didieji kamuoliai. Treniruotės metu dirba viso kūno raumenys, aktyviai įjungiami stabilizatoriai, gilieji raumenys.

INTENSYVUMAS: vidutinio ir aukštesnio intensyvumo treniruotė, kurios metu palaikomas aukštesnis pulsas, dirbama riebalų deginimo zonose.

THE ONE rekomenduoja: turėti patogią sportinę avalynę ir rankšluostį.

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS – BŪTINA REGISTRACIJA: http://www.supersaas.com/schedule/Registracija/The_One !

THE ONE DOVANŲ KUPONAS

LAIKAS SAU IR LAIKAS ARTIMAM!

Geriausią, ką galite dovanoti savo patiems artimiausiems – vidinę ramybę, pasitikėjimą savimi, gerą nuotaiką ir sveikatą. Visa tai telpa studijoje THE ONE – jau galite įsigyti ŠVENTINĮ THE ONE DOVANŲ KUPONĄ.

DOVANODAMI THE ONE ABONEMENTĄ, DOVANOJATE NE TIK SPORTĄ, O KARTU IR ŠILČIAUSIAS EMOCIJAS: 

,,Ten ne tik jauku ir gera, ten žydi gėlės ir šypsosi žmonės. Tik užvėrus studijos duris, norisi ten grįžti. Ačiū TheOne“. – Jolanta Vyšniauskienė

,,The One ko gero yra vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kuriam pavyko įgyvendinti vakarų pasaulio sporto klubų taip siekiamą tikslą – ne tik pritraukti žmones sportuoti, bet sukurti sportuojančių klientų bendruomenę, kuri leistų laisvalaikį kartu ar rastų kitų bendrų veiklų. Vakarų pasaulyje sporto klubo bendruomenė yra labai vertinama, nes sukuria ypatingą sporto studijos ir klientų santykį“. – Gintautas Dulskas

,,THE ONE labiau primena mažą Manhattan’o boutique tipo studiją, pakibusią aukštai virš triukšmingo miesto, kur tik išblėsę gatvės garsai, užsimena, jog apačioje liko įprastas didmiesčio gyvenimas. Ir jei perkeltume THE ONE į 5-ąją aveniu, nenustebčiau, jog jos estetinis tonas, stlistika ir turinys atsidurtų „grietinėlės“ prioritetų sąrašo viršūnėje… Mane ši vizija aplankė po pirmosios Les Mills Body Balance treniruotės, kuomet supranti, jog balanso esmė – tai aplinkos, fizinių ir emocinių potyrių dermė“. – Eglė Žvirblytė

Dovanų kuponą galite įsigyti rašydami: studijatheone@gmail.com

Naujasis LES MILLS BODYBALANCE #79

 

KALĖDOS PRASIDEDA ČIA!

LES MILLS BODYBALANCE #79

Nauji iššūkiai, nauji patyrimai ir nauji tikslai!

 

LES MILLS BODYBALANCE –  apjungiai tai či, jogą ir pilates. Tai harmoninga treniruotė, kur ypač svarbi judesio ir muzikos dermė. Les Mills BodyBalance padeda pasiekti sielos ir kūno harmoniją, atitrūkti nuo kasdienių minčių, susilieti su muzika ir duoti kūnui darbo, išjungti mintis. Treniruotės metu gerinamas lankstumas, raumenų ištvermė, koreguojama laikysena, gerinama pusiausvyra, padedama atsipalaiduoti. Svarbus treniruotės akcentas – kvėpavimas, padedantis ne tik nuraminti protą, bet ir efektyviau siekti lankstumo, lengviau atlikti jėgos pratimus.

INTENSYVUMAS: žemo intensyvumo treniruotė, tinkama įvairaus amžiaus bei fizinio pasirengimo žmonėms.

THE ONE sako: tai ypatinga treniruotė, populiari ir žinoma visame pasaulyje. Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti šią licenzijuotą Les Mills treniruotę savo klientams.

 

 

6 ir 12 MĖNESIŲ ABONEMENTAI

GRUODŽIO MĖNUO – tai stebuklų metas,
Kai žvaigždės pildo troškimus,
Kai norai būna mums pavaldūs,
Ir džiaugsmas užgožia vargus.

 

Švenčių proga linkime rasti laiko SAU IR ARTIMIESIEMS!

Nuo šiol treniruočių studijoje THE ONE galite įsigyti 6 ir 12 mėnesių abonementus.

Dėl išsamios informacijos kreiptis: studijatheone@gmail.com

 

KITOKITE PIETŪS @THE ONE!

Startavome su koncentruotomis treniruotėmis pietų metu! Cardio apšilimas skubant studijos link, efektyviausi pratimai specifinėms raumenų grupėms naudojant įvairias priemones ir savaitės pabaigoje turi gerą viso raumenyno išjudinimą.

                                             REKVIZITAI

      Jurga Maculevičiūtė// LT15 7044 0600 0627 0587// SEB

Share This