THE ONE - trenerių ruošimas

TRENERIŲ RUOŠIMAS 

Treniruočių studija nuo vasaros startuoja su nauju projektu „THE ONE TRENERIS“ 

  • Individualiai sudaryta mokymų programa.
  • Išskirtinis dėmesys bei kokybė.
  • Mokymų struktūra – atitinkantį Jūsų išsikeltus tikslus.

THE ONE TRENERIS projekto organizatorė Jurga Maculevičiūtė, turinti 15 metų grupinių bei asmeninių treniruočių stažą. Licencijuota KKSD, EREPS bei LES MILLS trenerė.

.
            

Detali informaciją apie trenerių mokymus teikiama elektroniniu paštu: studijatheone@gmail.com bei telefonu +370 611 14 649.

 

II&IV PIETŪS ant VERSLO CENTRAS 11 Stogo!

Les Mills BodyBalance ant VERSLO CENTRAS 11 STOGO!

Treniruotės startuoja 05.03 12:00 – 12:50 ir vyks II/IV!
Les Mills Bodybalance treniruotė – tai chi, joga ir pilates dermėje su nerealia muzika ir plaukiančiais judesiais – organiškai gerai jungiasi į visumą. O BB po atviru dangumi yra išvis kažkas sunkiai nupasakojamo.

.
Būtina registracija į visas treniruotes! www.the-one.lt

Treniruočių ant stogo kaina – 7 EUR. Studijos nariams – vienas kartas iš jūsų turimo abonemento (jei norite naudoti savo kartus, rašykite atskirą laišką studijatheone@gmail.com).

Informaciją sekite ir prieš lipdami ant stogo pasitikrinkite ar treniruotė vyskta:

http://www.supersaas.com/schedule/Registracija/The_One

*Treniruočių studija THE ONE pasilieka teisę atšaukti treniruotes jei jose mažiau negu 5 žmonės arba jeigu pliaupia, sninga, trankosi žaibai ir oras šiaip nepalankus. Bet me stikime, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga 🙂

 

Les Mills BodyBalance komanda eina stogais su THE ONE!

Les Mills Bodybalance yra absoliutus gėris, džiaugsmas širdžiai, geras darbas kūnui, treniruotė, po kurios jaučiamės pailsėję ir pasikrovę, galime versti naujus kalnus gyvenime. Tai chi, joga ir pilates dermėje su nerealia muzika ir plaukiančiais judesiais – organiškai gerai jungiasi į visumą. O BB po atviru dangumi yra išvis kažkas sunkiai nupasakojamo.
Vasaromis keliamės iš studijos THE ONE į atviras erdves, po atviru dangumi, lepinamės saule arba grūdinamės vėjyje, svarbu, kad viskas subalansuotai ir natūraliai.

 

Informaciją sekite: https://www.facebook.com/groups/432423227194987/

 

THE ONE DOVANŲ KUPONAS

LAIKAS SAU IR LAIKAS ARTIMAM!

Geriausią, ką galite dovanoti savo patiems artimiausiems – vidinę ramybę, pasitikėjimą savimi, gerą nuotaiką ir sveikatą. Visa tai telpa studijoje THE ONE – jau galite įsigyti ŠVENTINĮ THE ONE DOVANŲ KUPONĄ.

DOVANODAMI THE ONE ABONEMENTĄ, DOVANOJATE NE TIK SPORTĄ, O KARTU IR ŠILČIAUSIAS EMOCIJAS: 

,,Ten ne tik jauku ir gera, ten žydi gėlės ir šypsosi žmonės. Tik užvėrus studijos duris, norisi ten grįžti. Ačiū TheOne“. – Jolanta Vyšniauskienė

,,The One ko gero yra vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kuriam pavyko įgyvendinti vakarų pasaulio sporto klubų taip siekiamą tikslą – ne tik pritraukti žmones sportuoti, bet sukurti sportuojančių klientų bendruomenę, kuri leistų laisvalaikį kartu ar rastų kitų bendrų veiklų. Vakarų pasaulyje sporto klubo bendruomenė yra labai vertinama, nes sukuria ypatingą sporto studijos ir klientų santykį“. – Gintautas Dulskas

,,THE ONE labiau primena mažą Manhattan’o boutique tipo studiją, pakibusią aukštai virš triukšmingo miesto, kur tik išblėsę gatvės garsai, užsimena, jog apačioje liko įprastas didmiesčio gyvenimas. Ir jei perkeltume THE ONE į 5-ąją aveniu, nenustebčiau, jog jos estetinis tonas, stlistika ir turinys atsidurtų „grietinėlės“ prioritetų sąrašo viršūnėje… Mane ši vizija aplankė po pirmosios Les Mills Body Balance treniruotės, kuomet supranti, jog balanso esmė – tai aplinkos, fizinių ir emocinių potyrių dermė“. – Eglė Žvirblytė

Dovanų kuponą galite įsigyti rašydami: studijatheone@gmail.com

6 ir 12 MĖNESIŲ ABONEMENTAI

GRUODŽIO MĖNUO – tai stebuklų metas,
Kai žvaigždės pildo troškimus,
Kai norai būna mums pavaldūs,
Ir džiaugsmas užgožia vargus.

 

Švenčių proga linkime rasti laiko SAU IR ARTIMIESIEMS!

Nuo šiol treniruočių studijoje THE ONE galite įsigyti 6 ir 12 mėnesių abonementus.

Dėl išsamios informacijos kreiptis: studijatheone@gmail.com

 

                                             REKVIZITAI

      Jurga Maculevičiūtė// LT15 7044 0600 0627 0587// SEB

Share This