THE ONE goes BAIDARĖMIS VOL 2

BAIDARĖS VILNELE įveiktos su nerealia komanda, daug iššūkių, šilto (!) vandens upėje ir baidarėse bei juoko! Plaukiam toliau VOKE! Visus, kas nespėjo, negalėjo ar išsigando lietaus – kviečiu šį kartą prisijungti:) Viena, ką supratome pirmojo laukimo metu, visiškai nesvarbu linoja ar šviečia saule, tai plaukimui ir bendrai nuotaika absoliučiai netrukdo.

PROGRAMA:
————–

Susirenkame apatinėje „Forum Palace“ automobilių stovėjimo aikštelėje, sėdame į autobusiuką, esame transportuojami iki starto vietos – Mūrinė Vokės. Ten mūsų lauks gelbėjimo liemenės, baidarės, irklai, bei bus pravestas irklavimo technikos ir saugos instruktažas. Nusifotografuojame:)
Plaukiame grupėje apie 1,5 val., pasidarome bendrą pikniką, pasipuikuojame naminiais skanėstais ir tęsiame maršrutą dar 1,5 val. iki Grigiškių, tada esame parvežami į Vilnių, ForumPalace aikštelę.

Vokė savo vingiais ir smagiai posūkiais prilygsta, o kartais ir lenkia Vilnelę.

REKOMENDUOJAMA PASIIMTI:
————————–
Rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).
Užkandžių sau ir baidarės draugui 🙂
Registruojamės ir po vieną ir po du 🙂 tikrai rasime Jums kolegą!

DATA:
——

2017.08.16

LAIKAS:
——–

17:30 – 22:00 (17:30 pajudame nuo FORUM PALACE aikštelės apačioje, tad visus mėgstančius vėluoti kviečiame būti jau kokią 17:20)!

KAINA:
——-
20 EUR*

ORAS:
——
Tikimės, meldžiamės, balansuojam, stepuojam, dainuojam ir viską ten, kad šviestų saulė, jei ne – kelsim į kitą dieną!

REGISTRACIJA:
—————
Registracija į renginį patvirtinima pervedus dalyvio mokestį
Rekvizitai apmokėjimui:
Gavėjas: Jurga Maculevičiūtė
Sąsk. nr.: LT15 7044 0600 0627 0587

Bankas: SEB
Mokėjimo paskirtis: BAIDARĖS VOKĖ

Registracija elektroniniu paštu: studijatheone@gmail.com
Vardas
Pavardė
Kontaktinis numeris (būtina)

*Plaukimas vyksta susirinkus 20 dalyvių ir esant palankioms oro sąlygoms (neįvykus plaukimui dėl vėjo/lietaus – pinigai bus grąžinti. Kitu atveju, pinigai negrąžinami.) bei bandysime keisti plaukimo datą!

Share This