The One BOUTIQUE & THE ONE CITY jau nuo 11.26!

Antroji THE ONE CITY studija Quadrum verslo centre Konstitucijos pr. 21C, startuoja jau pirmadienį, 11/26! Jau galite žvilgtelti į mūsų senosios gerosios The One BOUTIQUE (M. Daukšos g. 3) ir naujosios THE ONE CITY tvarkaraščius. Su milžinišku nekantrumu ir jauduliu laukiame pirmadienio. Kol kas rezervacijos vyksta kaip įprastai – www.the-one.ltBTQ studijai ir https://clients.mindbodyonline.com/classic/mainclassCITY studijai. Dabartiniai THE ONE nariai gali lankytis visose treniruotėse su savo galiojančiu abonementu bet kurioje studijoje, o BIKEin klientai pabaigia savo galiojančius abonementus tik THE ONE CITY studijoje Konstitucijos pr. 21C. Mūsų kainos ir bendra rezervacijos sistema jau labai labai greitai 😉
COUNTDOWN BEGINS! 6 days to go!

 

THE ONE AUTUMN MADNESS CONVENTION 2018 11 17

Dar kvėpuojant Barselonos oru ir jaučiant smėlį tarp pirštų, ruošiamės naujam iššūkiui:
The One Goes Autumn Madness konvencijai!

Konvencijos metu pirmą kartą Lietuvoje vyks Les Mills Barre ir Les Mills Sh‘BAM treniruotės, kurias pristatys ir ves Kadri Carrico (Estija).

TVARKARAŠTIS

9:00 – 9:30 Registracija

AERO SPACE

9:30 – 10:15 ALEX STEP – Aleksandras Vyšniauskas
10:15 – 11:00 LES MILLS SH’BAM – Kadri Carrico
11:05 – 11:55 STEPinACTION – Jurga Maculevičiūtė
12:00 – 12:45 THE ONE TONING special edition – Eglė Žvirblytė
13:00 – 13:50 GLAM DANCE – Agnė MIckevičiūtė-Būtienė
14:00 – 14:50 ZUMBA – Patrick Borja
15:00 – 16:00 LES MILLS BODYBALANCE – Jurga Maculevičiūtė & Eglė Žvirblytė

BIKE SPACE

9:30 – 10:30 THE ONE BIKE RIDE – Aleksandra Sošenko
11:10 – 11:40 LES MILLS BARRE – Kadri Carrico
12:00 – 12:55 JOGA – Sigita Baušytė
13:00 – 13:50 PORT DE BRAS – Rasida Matuizienė

DATA: 2018 11 17
KAINA: 25 EUR
*THE ONE klientams konvencijos 20 EUR.

REGISTRACIJA:
Registracija yra patvirtinama užsiregistravus:
https://goo.gl/forms/LQxSHCBDTCdKQJdP2 bei atlikus pavedimą.
Dalyvių skaičius ribotas, tad prašome pasirinkti treniruotes, kuriose norėsite apsilankyti.

Mokėjimo informacija:
Grynais studijoje arba pavedimu – Eglė Gaidienė// LT847300010079908211
Paskirtis: sporto svente 

 

 

THE ONE CITY JAU NUO 11.01!

 

Dar 2016-ųjų gegužę rašiau FB post’ą apie savo treniruočių studijos The One startą. Rašiau, tryniau, rašiau, tryniau. Tiek minčių, baimių, ‘kas, jeigu“ sukosi galvoje, kad ir nebuvo įmanoma sudėti visko į trumpą, ir tuo labiau, rišlų tekstą.

Jau galiu šiek tiek nuspėti, kas manęs laukia, nors kartu turiu ir trim milijonais daugiau nežinomųjų ir šįkart. Tačiau, kaip ir pirmą kartą, tikiu, kad dalykai gyvenime neatsitinka be priežasties ir kad patys mintimis juos prisišaukiam. Tai va, prisišaukiau!!! Mažoji studija The One, tokia išmylėta, išglostyta – AUGA! Nesivadinsim The Two, nors galėtume, nes salės bus DVI!

Taigi, TADAAAAM! Nuo lapkričio 1 d. turėsime The One BTQ (dabartinėse patalpose M. Daukšos g. 3) ir The One CITY (Quadrum verslo centras, Konstitucijos pr. 21C). Visa informacija jau visai netrukus bus www.the-one.lt😉

Žinau, visiems kils šimtai klausimų dėl The One BTQ. Nurimkite, viskas vyks, viskas bus, tik daugiau ir geriau! Let’s step out of the comfort zone together!!!

Turiu nerealią studijoje dirbančią komandą, ir be Eglės ir Viktorijos turbūt išvis niekas nebūtų nutikę su studijos veikla – jos vis baksnoja į nugarą su mintimis, idėjomis ir padrąsinimais. Ir pačią nerealiausią The One sportuojančių komandą, ištvėrusią ir atlaikiusią visus iššūkius, ne tik treniruočių metu. Esu tokia dėkinga už jūsų palaikymą, atviras akis ir kantrybę. Kviečiu į dar vieną žygį kartu su The One CITY!!!

Jurga

The ONE goes Spinning

Treniruočių studija THE ONE siūlo naujų iššūkių! Šįkart ne šokam, neplaukiam, niekur nekabam ir net nebalansuojam – VAŽIUOJAM!

Mano be proto pasiilgtos ir mėgstamos FITNESS BIKE treniruotės – rimta cardio iškrova ir gera muzikos bei judesio dozė.

Daugiau informacijos apie pačią treniruotę ir jos naudą, jau netrukus – tiesiog labai skubu dalintis žinia apie THE ONE draugystę su BIKE IN ir apie artimiausią treniruotę jau šį penktadienį 19 val., Konstitucijos pr. 21C, studija BIKE IN.

Rezervuokite sau dviratį su savo galiojančiu THE ONE studijos abonementu www.the-one.lt. Vietų skaičius mūsų studijos nariams ribotas.

Nepamirškite vandens, patogios aprangos ir avalynės ir BŪTINAI rankšluosčio. Bus kaaaaršta!

Su didžiuliu nekantrumu,

Jurga

 

THE ONE DOVANŲ KUPONAS

LAIKAS SAU IR LAIKAS ARTIMAM!

Geriausią, ką galite dovanoti savo patiems artimiausiems – vidinę ramybę, pasitikėjimą savimi, gerą nuotaiką ir sveikatą. Visa tai telpa studijoje THE ONE – jau galite įsigyti ŠVENTINĮ THE ONE DOVANŲ KUPONĄ.

DOVANODAMI THE ONE ABONEMENTĄ, DOVANOJATE NE TIK SPORTĄ, O KARTU IR ŠILČIAUSIAS EMOCIJAS: 

,,Ten ne tik jauku ir gera, ten žydi gėlės ir šypsosi žmonės. Tik užvėrus studijos duris, norisi ten grįžti. Ačiū TheOne“. – Jolanta Vyšniauskienė

,,The One ko gero yra vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kuriam pavyko įgyvendinti vakarų pasaulio sporto klubų taip siekiamą tikslą – ne tik pritraukti žmones sportuoti, bet sukurti sportuojančių klientų bendruomenę, kuri leistų laisvalaikį kartu ar rastų kitų bendrų veiklų. Vakarų pasaulyje sporto klubo bendruomenė yra labai vertinama, nes sukuria ypatingą sporto studijos ir klientų santykį“. – Gintautas Dulskas

,,THE ONE labiau primena mažą Manhattan’o boutique tipo studiją, pakibusią aukštai virš triukšmingo miesto, kur tik išblėsę gatvės garsai, užsimena, jog apačioje liko įprastas didmiesčio gyvenimas. Ir jei perkeltume THE ONE į 5-ąją aveniu, nenustebčiau, jog jos estetinis tonas, stlistika ir turinys atsidurtų „grietinėlės“ prioritetų sąrašo viršūnėje… Mane ši vizija aplankė po pirmosios Les Mills Body Balance treniruotės, kuomet supranti, jog balanso esmė – tai aplinkos, fizinių ir emocinių potyrių dermė“. – Eglė Žvirblytė

Dovanų kuponą galite įsigyti rašydami: studijatheone@gmail.com

              REKVIZITAI:  Eglė Gaidienė // LT847300010079908211

Share This