Jurga Maculevičiūtė

THE ONE įkūrėja

Labai mėgstu, kai gyvenime dalykai atsiranda natūraliai. Be streso, be ilgų dvejonių ir apmąstymų. Tiesiog vieną dieną supranti, kad reikia kažką keisti. Esu be proto laiminga, kad man taip dažniausiai ir nutinka. Galbūt turiu gerą nuojautą ir kažkokį šeštą jausmą. Taip nutiko po anglų kalbos studijų Vilniaus Universitete ir 10 metų darbo nuostabiausioje mokykloje (Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje) imantis visko, ką gyvenimas siūlo – nuo tinklalapio koordinavimo ir darbo ofise iki vaikų darželio auklėtojos ir dramos būrelio su paaugliais. Vieta puiki, darbas įdomus ir labai dinamiškas, žmonės įkvepiantys ir įvairūs, tai leido man tapti tokia, kokia esu dabar. Ir vieną snieguotą saulėtą šaltą rytą labai aiškiai atėjęs suvokimas dėl kardinalių pokyčių nuvedė mane į trenerių ruošimo kursus. Žingsnis drastiškas, baugus, bet noras buvo didesnis. Tikėjau, kad būsiu nereali stepo trenerė. Tokia buvo mano, kaip trenerės, pradžia. Matyt ėjau teisinga linkme, nes paskui viskas ėjosi žaibo greičiu. Atsirado studija Gražios Linijos, kur patikėjau, kad galiu to imtis. Atsirado Aistė Jančiukienė ir studija Stimulus, kur dėka Aistės tikėjimo ir pasitikėjimo turėjau galimybę išbandyti save naujame amplua ir augti bei tobulėti vis dar, manau ,šauniausioje studijoje – jaukioje, profesionalioje ir tokioje savoje savoje. Dėl to meluočiau sakydama, kad išejimas iš ten buvo lengvas. Ir atsirado Odeta Kuncaitienė ir Impuls, kur mano svajonė vesti stepą tapo realybe. Odetos palaikymas ir tylus išlaukimas bei pastūmėjimas buvo neįkainojami. Tai jau istorija.

THE ONE atsirado taip pat labai netikėtai ir, drįsčiau sakyti, mažai planuotai. Reikėjo išvykti atostogų į Turkiją, kad pamatyčiau patalpas Vilniaus senamiestyje, kurios nepaliko abejonių, kad vėl metas pokyčiams. Šįkart dar drąsesniems. Taigi vėl natūraliai ir be skrupulingo planavimo atsirado THE ONE. Esu pasiruošusi naujiems iššūkiams!

Tiems, kam svarbūs popieriai ir dokumentacija (nors iš širdies manau, kad joks auksinis diplomas nepadarys vidutinio lygio darbuotojo profesionalu ir planuoju rinktis komandą pagal visai kitus kriterijus), turiu KKSD (Kūno kultūros akademijos) leidimą dirbti trenere bei priklauso Europos Sąjungos trenerių registrui (EREPS), kuris suteikia teisę užsiimti trenerės veikla Europos Sąjungos šalyse narėse. Šalia to yra šūsnis įvairiausių sertifikatų iš seminarų, konvencijų, sportinių renginių, kuriuose dalyvavau ne tik kaip dalyvė, bet ir vedanti trenerė. Tačiau trenerio sėkmė manau priklauso nuo sugebėjimo pajausti žmones, nuo turimos ir skleidžiamos energijos bei nuotaikos, stipraus gero vibe, dėl kurio žmonės nori grįžti vėl ir vėl. Tai mus daro iššskirtiniais (THE ONE).

 

Marius Dovydėnas

 

„Niekad nebuvau jogos gerbėja. Po kelių treniruočių, skirtingose vietose pas skirtingus mokytojus, susidariau įspūdį, kad tai yra visiška nesamonė – kažkokios keistos ir nepatogios pozos keistais pavadinimais ir „pričiuožę“ žmonės, kalbantys apie kosminę energiją, karmą ir dievišką harmoniją.

Kai Jurga rekomendavo man Mariu, spyriojausi, bet ji įtikino, kad verta pabandyti. Tad čiupau draugę, kad būtų drąsiau, ir nuėjau pabandyti…

Gal man nesisekė ir aš kažkur ne ten vis ta jogą bandžiau, ar gal tiesiog žmonės man netiko, nežinau, tačiau vakar aš atradau joga.

Marius visiškai adekvatus, begalo dėmesingas mokytojas, sugebantis prieinamai paaiškinti visų pratimų esmę ir parodyti kaip juos teisingai padaryti. Visa treniruotė praėjo su šypsena ir ant pozityvo. Kiekvienas kūno slankstelis vos per valandą sustojo į savo vietą ir iš treniruotės namo jau ne ėjau, bet skridau. Dabar joga visada yra mano tvarkaraštyje.“ – taip apie mūsų Marių atsiliepia klientė Svetlana.

 

Justa Jurkoit

Profesionalumas ir charizma, susitelkimas ir polėkis, konstruktyvumas ir spalvingumas, sistemiškumas ir laisvumas, pagarba ir betarpiškumas, drive’as, degančios akys ir didžiulė meilė darbui – kriterijai, pagal kuriuos renkuosi komandą.

JUSTA JURKOIT su trenksmu ir energija įsilieja į THE ONE komandą. Klausau jos gyvenimo istorijos kaip tapo trenere, kaip mato treniruotes ir kokius reikalavimus kelia sau, randu labai daug panašumų. Net spooky

„Mėgstu struktūrą, gerą nuotaikaą, ritmą, iššūkį sau, kontaktą su sportuojančiu. Treniruotėse atiduodu daug energijos, jėgų, džiaugiuosi kai visą grupę veža tai, ką darom. Manau geroje grupinėje treniruotėje nėra laiko nuoboduliui, tik sweat and happy tired faces!“

Mantas Garlauskas

Nuo pat mažens išbandžiau įvairias treniruočių rūšis – stalo tenisas, lauko tenisas, automobilių sportas, karate, plaukimas, jojimas. Visa tai man suteikė daug žinių ir supratimo, kad sportas bus neatsiejama mano gyvenimo dalis.

Jau trečius metu vedu grupines treniruotes. Niekada nevedu treniruočių, nes jose dalyvauju pats – mano tikslas, kad žmonės matytų ir pratimus atliktų kartu. Mano variklis prakaitą išspaudžiančios treniruotės – aukšto ar žemo intensyvumo kardio treniruotės. Darbas su savo kūno svoriu.

Sėkmingos treniruotės formulė – treneris, muzika, komanda. Lauksiu JŪSŲ!

Share This