Net neabejodama rekomenduočiau kiekvienam naująjį trenerės Jurgos klubą. Tai puiki vieta, kurioje visuomet jaučiama gera aura ir energija. Čia ateinama ne tik gauti fizinio krūvio kūnui, bet ir pasisemti sielai atgaivos; kiekvienas čia gali atrasti tai, ko nori ir išeiti pasikrovęs tik pozityvo ir puikios nuotaikos. Žinoma, šią vietą tokia ypatinga daro nuostabi trenerė, kuriai niekas nepagailėtu gerų žodžių. Ji nuolatos dėmesinga kiekvienam ir neleis jums pasijusti nematomu, visada atidi ir negailinti patarimu. Trenerė nestokoja charizmos ir tarsi neišsenkančio energijos šaltinio, kurio užtenka visiems, tuo metu esantiems šalia jos. Jurga mums kaip saule, kuri visus apšviečia ir šildo, suburia kartu ir sujungia sporto ritme. Visuomet su nekantrumu laukiu treniruotes ‘Valanda su Jurga’, po kurios girdimi šūksniai ‘Dar…Dar!’. Esu jai be galo dėkinga už jos puikų darbą ir nuoširdų rūpestį kiekvienu klientu, žaviuosi profesionalumu ir linkėčiau kiekvienam treneriui sekti jos pavyzdžiu. Ačiū Tau, Jurga!
Olga Sudžiūvienė

LABAS RYTAS, su šypsena ir energija veide, išgirsti atėjęs pas Jurga į trenirutoę 7:30 ryte bei su tokia pat šypsena ir energija išgirsti klausimą KAIP TAVO DIENA užsukęs į treniruotę 20:40. Nuo pirmos minutės atiduodama energija, šypsena, emocijos, noras padėti ir paaiškinti, noras kad, tau žmogau, gautųsi ir tu ne tik darytum, bet ir suprastum ką ir kodėl darai. Noras išmokyti klientus sportuoti taisyklingai bei sveikai. Noras duoti kuo daugiau bei įvariau, niekada nesustoti ir tiek pačiai tobulėti, tiek skatinti klientus tobulėti ir išbandyti ką nors naujo.

Jurga, ta trenerė, kurti priverčia tave tiesiog patikėti ir tiesiog pabandyti – po kelių bandymų viskas tampa įmanoma: balansas ant vienos kojos, štangos su 25kg pakėlimas (kai anksčiau tai atrodė – tiesio neįmanoma) bei stepas, kuriame reikia ne tik noro, bet ir kantrybės ir užsidegimo! Ačiū už viską, ką man davei bei duodi! Po to kai Rimini tapo viena laukiamiausių metų kelionių, supratau, kad sportas tapo gyvenimo dalimi, ačiū Tau!
  Jurga, niekada niekada NESUSTOK tikėti tuo ką darai, o mes būsim kartu ir palaikysim! Už tą jaukumą, žibančias akis visur ir visada, meilę ir šypseną gyvenimui !
Viktorija Syčiova

MARIUS IR JOGA

Niekad nebuvau jogos gerbėja. Po kelių treniruočių, skirtingose vietose pas skirtingus mokytojus, susidariau įspūdį, kad tai yra visiška nesamonė – kažkokios keistos ir nepatogios pozos keistais pavadinimais ir “pričiuožę” žmonės, kalbantys apie kosminę energiją, karmą ir dievišką harmoniją.

Kai Jurga rekomendavo man Mariu, spyriojausi, bet ji įtikino, kad verta pabandyti. Tad čiupau draugę, kad būtų drąsiau, ir nuėjau pabandyti…

Gal man nesisekė ir aš kažkur ne ten vis ta jogą bandžiau, ar gal tiesiog žmonės man netiko, nežinau, tačiau vakar aš atradau joga )))

Marius visiškai adekvatus, begalo dėmesingas mokytojas, sugebantis prieinamai paaiškinti visų pratimų esmę ir parodyti kaip juos teisingai padaryti. Visa treniruotė praėjo su šypsena ir ant pozityvo. Kiekvienas kūno slankstelis vos per valandą sustojo į savo vietą ir iš treniruotės namo jau ne ėjau, bet skridau. Dabar joga visada yra mano tvarkaraštyje.

Svetlana

Studija The One įkurta žmonių, kurie žino, kaip jaukiai, įdomiai ir draugiškai pakviesti savo svečius sportuoti.

Neabejoju, kad ši studija gyvuos ilgai, prigalvodama kuo įdomesnių treniruočių.

Mane visuomet “veža” žmonės, kurie ne tik turi daugybę svajonių, bet ir siekia jas išpildyti. Jurga yra tas asmuo, kuris siekia pildyti savo svajones.

Imponuoja mane Jurga savo pozityvumu, įvairiapusiškumu , puikiu bendravimu , sugebėjimą surasti netikėtų ir naujų vietų treniruotėms

Tai asmuo, kuris skatina judėti tik į priekį.

Ačiū už sportą kitaip.

Ramūnė Lencevičienė

Sporto studija The One yra daugiau nei sporto treniruotės. The One dirba profesionalūs ir dar svarbiau – charizmatiški, motyvuojantys treneriai, o sportuoja įdomūs, išsilavinę ir be proto draugiški žmonės. The One ko gero yra vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kuriam pavyko įgyvendinti vakarų pasaulio sporto klubų taip siekiamą tikslą – ne tik pritraukti žmones sportuoti, bet sukurti sportuojančių klientų bendruomenę, kuri leistų laisvalaikį kartu ar rastų kitų bendrų veiklų. Vakarų pasaulyje sporto klubo bendruomenė yra labai vertinama, nes sukuria ypatingą sporto studijos ir klientų santykį.

Gintas Dulskas

The One – turbūt pats jaukiausias sporto klubas Vilniuje, kuriame visada jautiesi lyg namie.   Malonioje klubo aplinkoje ypač  gerą nuotaiką, sveiko saugumo jausmą sukuria trenerė Jurga. Visada smagu žiūrėti į savo darbą mylintį  žmogų- būtent tokia yra Jurga, šios studijos įkūrėja bei trenerė. Mano  asmeninis sportinio tobulėjimo kelias prasidėjo nuo pilateso bei kalanetikos. Tačiau netrukus Jurgos subtilios ir profesionalios  pagalbos dėka išbandžiau ir Bodybalance .Nuo tada tai tapo viena iš mėgstamiausių mano treniruočių, po kurios visada išeinu šypsodamasi. Iš tikrųjų šiame sporto klube įgijau  tokių nerealių patirčių, kurių neišsakysi jokiais žodžiais. Nuoširdžiai siūlyčiau tiesiog ateiti ir išbandyti 😉

Kristina Eidikytė

Jurga! Žmogus orkestras, kuriame sugyvena visos įvairenybės – nuo rimto raumenų pumpavimo iki ramiųjų balansų, nuo taškymosi energija per stepą iki detalių instruktažų, kas su tuo mūsų organizmu darosi, kai, pvz., bandai išriest nugarą… Ir kokia sporto šaka tai bebūtų, viską lydi totalus atsidavimas ir tikėjimas, kuris neišvengiamai užkrečia ir kitus. 
Baisiai džiugu, kad atsirado jaukioji “The One” erdvė – man regis, joje susideda visi taškai ant “i”. Bet tuo viskas nesibaigia, nes čia įsipainiojęs niekad nežinai, kas laukia už kito kampo – ar gausi kvietimą pabalansuot kažkur aukštybėse po debesim, o gal keliaut į sausakimšą salę patrypt ant stepo?..
P.S.: Na ir kaip be topinių trenerių frazių? Man labiausiai įstrigus ir skambanti ausyse, kai jau būna visai visai paskutinioji: “Dabar – grande finale”! 
Margarita Šimkute

…zadintuvas, o taip nesinori lipt is lovos… na dar gal minute… vel zadintuvas… Reikia keltis! Dusas, apsirengt, pusryciai seimai, kelt viena dukryte, antra, trecia. Greitai greitai – pavalgom, susisukuojam, kuprines, daiktai, kazkas man i burna pakeliui, jau masinoj! Ei, geros dienos mokykloj! Ir… valanda mano! Tada galiu jau neskubedama nuvaziuoti ten, kur galiu paleisti mintis, darbus, reikalus. Ten galiu pasveikinti saule,
pasigauti energijos rutuli, galiu issitiesti ir susisukti nenusakoma poza 🙂 Studija traukia kaip namai, nes juose visada yra ju seimininke – mylinti ir besirupinanti kiekvienu cia ateinanciu.
Tiek, kiek atiduodi kitiems, tiek tau sugrizta keleriopai! Megaukis tuo, ka darai, nes tu dalini laimes minutes – vienas is tu, kurios buna geriausios paroje 🙂

Rūta Kupinienė

” Nerealiai džiaugiuosi radusi studijá The One. Grįžusi gyventi į Lietuvá ieškojau treneriú, vedančiú Les Mills Body Balance treniruotes, kurias pamilau dar gyvendama Anglijoje. Mano nuostabai radau tik viená trenerę Vilniuje- Jurgá. Todėl nusprendžiau prisijungti prie jos komandos. Pirmá kartá buvo šiek tiek neramu ateiti į studijá, bet visai be reikalo! Jau po pirmos treniruotes nustebau su kokia aistra Jurga vedė užsiėmimá. O dar vėliau pamačiau, kad ji tiki tuo ká daro, tiesiog tuo gyvena ir kvėpuoja. Tai kažkas, ko niekas negali suvaidinti ir tai labiausiai įkvepia sportui, pokyčiams, gerai nuotaikai! Dar ne tiek ilgai čia lankausi, bet jau pamačiau, kad visi studijos mokytojai tokie saviti, charizmatiški ir tikri, kaip ir visa komanda. O ir studijos jaukumas sukuria idealia atmosferá puikiai nuotaikai ir šypsenoms. Ir dar ta skani arbata, laukianti visú atėjusiú… Kažkas idealaus!!!

Asta Garnelė

THE ONE labiau primena mažą Manhattan’o boutique tipo studiją, pakibusią aukštai virš triukšmingo miesto, kur tik išblėsę gatvės garsai, užsimena, jog apačioje liko įprastas didmiesčio gyvenimas. Ir jei perkeltume THE ONE į 5-ąją aveniu, nenustebčiau, jog jos estetinis tonas, stlistika ir turinys atsidurtų “grietinėlės” prioritetų sąrašo viršūnėje… Mane ši vizija aplankė po pirmosios Les Mills Body Balance treniruotės, kuomet supranti, jog balanso esmė – tai aplinkos, fizinių ir emocinių potyrių dermė. Ir THE ONE absoliučiai tam tinka! Didžiausias studijos pranašumas – formatas, kuris leidžia būti trenerio akiratyje visos treniruotės metu, techniškai ir preciziškai atlikti pratimus, net ir tuos, kuriuos darai 100-ąjį kartą. Čia, dirbdami mažose grupėse, labiau panašėjam į didelę šeimą, nei klientus.
Studija THE ONE man buvo absoliutus atradimas! Ačiū trenerei Jurgai Maculevičiutei už fenomenaliai pozityvią eneregiją ir profesionalią akį! Studija THE ONE – viena iš tų stebuklingų vietų, kai pirmą kartą užėjęs, supranti, jog būtų labai sunku rasti geriau. Čia, išties, labai gerai. Ačiū!
Eglė Žvirblytė

Tai kas yra ir gali būti geriausia sutelpa į kelis žodžius – The One , Jurga ir Step !

Be jos, nebūtų mūsų, nebūtų tokios puikos komandos, atmosferos salėje, tokio didelio noro šokti ir tobulėti.

Kiekviena Step treniruotė – laukimas, laukimas kažko naujo, laukimas vėl su visom susitikti, šokti, ploti, krykštauti, “nurauti stogus” ir puikiai praleisti laiką, tai tarsi būrelis, kuriuo gyveni ir lauki išauštant TOS dienos !

Studija The One tikras Jurgos perliukas, tai vieta į kurią norisi sugrįžti dar ir dar! Ten jauku, ramu, joje gali pamiršti visus dienos rūpesčius ir atsipalaiduoti.

Jurga – nuostabi trenerė, žmogus, kuris savo darbui atsiduoda 1000%, niekada neskaičiuoja laiko ir atiduoda visą save.

Esu laiminga, kad atradau tave ir tavo šokį!

Kad ir kas benutiktų, žinok, kad Mes su tavimi ir už tave!

Dovilė Cibulskaitė

 

THE ONE– grąžink sparnus savo sielai!

 

Šiuolaikiniame amžiuje mes įpratę skubėti, lėkti ir pasinerti į kasdienybės rūpesčius. Atsiduriame kaip voverės rate – prarasdami save. Laikas sustoti, skirti bent valandą brangaus laiko sau. Studija THE ONE nėra dar vienas sveikatingumo kompleksas, tai yra daug daugiau. Šioje studijoje sportuodami žmonės yra jungiami į vieną bendruomenę, kurioje niekada nestinga geros nuotaikos, šypsenos ir nesuvaidintų emocijų. Be abejo, tai studiją daro unikalią ir patrauklią žmogui.

THE ONE- nenusakoma žodžiu, reikia patirti jausmu. Studijos koncepcija yra paprasta: suteikti geros nuotaikos žmonėms ir išlaisvinti vidų nuo negatyvių minčių. Kai mes paleidžiame mus kankinačias mintis, sieloje atgimsta šiluma ir šviesa. THE ONE-grąžina sparnus sielai! Būdami pakilime, atrandame savyje ramybę ir pusiausvyrą, o tai mus pakyli iki aukštesnės dimensijos – pradedame įgyvendinti tikslus be streso. Štai ir yra pagrindinis THE ONE studijos tikslas-susigrąžinti ne tik jėgas, bet ir pasitikėjimą savim.

Studija THE ONE tai yra ta vieta, kurioje žmogus gali gauti ne tik profesionaliai vedamas treniruotes, o taip pat pasisemti žmogui taip trūkstamos šilumos, meilės, supratingumo ir susipažinti su pozityvia energija pulsuojančiais žmonėmis.

   THE ONE– vieta, kur širdys plaka vienu ritmu. Pajuskime pulsavimą kartu! Pozityvumą, šilumą ir meilę ,,skiepija” žmonėms pati THE ONE studijos įkūrėja Jurga Maculevičiūtė. Asmenybė, kuri geba suburti žmones bendram darbui – tai darydama be streso, o remdamasi giliu išjautimu. Jurga Maculevičiūtė-skleidžia gerą ir šviesią žinią žmonijai. Neabejotinai meilė žmonėm ir visiškas atsidavimas darbui, Ją padaro unikalia. Šiame žmoguje slypi ,,puokštė ” gerų savybių: profesionalumas, pakantumas, susikaupimas, teatrališkumas ir gebėjimas sudominti žmones. Vadinamoji, charizma.

Jurgai nereikia ,,pigių” išvaizdos detalių-Ji švyti iš savęs. Ji visur-Jos širdis su žmogumi. Ko gero, yra žinomas posakis daugeliui: ,,Genialumas slypi paprastume”- labiausiai atspindi Ją pačią. Jei galėčiau suverti perlų vėrinį, Jurga būtų tas pagrindinis ,,perlas”, kuris švyti ir žėri. Švytėjimo Jai suteikia tolerancija žmonėms, atviras mąstymas ir šiluma. Aleliuja!

Jurgos Maculevičiūtės vedamos treniruotės leidžia paprastam žmogui būti savim nejausti ribų ir įtampos. Visi mes kovojame su įvairiausiais kompleksais…Visi turime savų problemų ir chaotiškų minčių- ne visada pavyksta nuo jų pabėgt. Jurga Maculevičiūtė savo treniruotėse priverčia ne tik pamiršt kompleksus, bet ir išguiti juos visai. Nuostabu stebėti, kaip žmogus myli savo darbą, įdeda tiek daug savęs ir tą parodo atvira dūšia žmonėm. Jurgoje dera viskas – Ji tiesiog apdovanota geriausiom savybėm. Stipriausia savybė ,,skinanti laurus”- žmogiškumas. Šiais laikais tai tampa ,,auksu”.

 

Aistė Balandytė

Žurnalistė

Noriu iš visos širdies padėkoto Jurga už geros dienos pradžią, už puiki nuotaiką, už suteiktą progą atstatyti formos ir sveikatą. Labai dėkinga už nuolatinės priežiūros ir patarimus. Jurga – tai super trenerė, kuri labai myli savo darbą. Nuostabu, dėmesingas , širdingas žmogus. Man patinka nedideli žmonių kiekis, smagi atmosfera klube, labai jauku. Būtinai sportuosiu toliau:-) Ačiū ir sėkmes darbe.

Jelena Kukuškina

Nedidelė ir jauki erdvė, kurioje galima sutalpinti daug įvairių bei įdomių treniruočių su įvairiausiomis priemonėmis. Ne visuomet atėjus žinai, ko tikėtis, bet visada per šią įvairovę suspėji susikoncentruoti į pratimo esmę ir po treniruotės išskrendi su gera nuotaika, kuri skatina čia sugrįžti. Trenerių dėmesys klientui, atsižvelgimas į jų poreikius ir lūkesčius, atsakymas į kiekvieną iškilųsį klausimą bei teigiamas nuteikimas – tai tik dalis patirties šioje studijoje.

Agnė Kazlauskaitė

 

THE ONE – vieta, kurią neabejotinai rekomenduoju draugams, nes linkiu jiem visapusiško gyvenimo balanso. Dėka siūlomų treniruočių įvairovės bei nuoširdaus Jurgos dėmesingumo, profesionalumo ir energijos, yra sudarytos visos sąlygos lavinti teisingus ir tikslius funkcinius įgūdžius, išlaikyti motyvaciją, siekiant užsibrėžtų tikslų arba juos nusistatyti pažinties su sportu metu, išmokti kvėpuoti, susikoncentruoti ir visa tai integruoti į kasdienį gyvenimą. Net jei ateini pavargęs, piktas, išsiblaškęs ar dar kitų stiprių emocijų užkrėstas, ši jauki vieta padeda teisingai nukreipti energiją ir išeiti su saulėta nuotaika 😉 Stipriai ačiū už trx, bosu ir body balance
Gabija Toločko

Jurga yra idealaus trenerio pavyzdys – energinga, įkvepianti, paskatinanti, prižiūrinti ir visada pasiūlanti kažką naujo. Kiekviena treniruotė – ne tik iššūkis, bet ir nuotykis. Būtų galima dar tęsti ir tęsti, tačiau kol nepabandysi – nesuprasi. Jei sunku pamilti sportą – Jurgą pamilti labai paprasta. Myliu 🙂

Monika Bagdonaitė

Pradėsiu nuo pradžių….
Su Jurga susipažinau tuo laiku, kai ji dar nebuvo trenere. Kartu dalyvavom treniruotėse, stovėjom priekyje, striksėjom Stepo treniruotėje arba kilnojom štangas Kūno dizaine….Šios klientės nebuvo neįmanoma nepastebėti, jos akyse matėsi užsidegimas ir aistra sportui…Vėliau ji pati pradėjo vesti treniruotes. Žingsnis po žingsnio, ta trenerė tapo TRENERE, kuri viską ką dabar turi pasiekė savo užsispyrimu ir noru viską daryti tobulai. Ji tai daro puikiai, su didele meile ir pasididžiavimu! Ne visiems treneriams tai pavyksta…
Studija “The One” – dar vienas jos svajonės išsipildymas…Šiai studijai linkiu nesustoti, kurti ir tobulėti toliau!!!
STEP treniruotės pas ją -UNIKUMAS…Ji sugeba ne tik gražių kombinacijų sukurti, bet ir pateikti tas kombinacijas publikai taip, kad po Stepo namo norisi grįžti “šokdama” 🙂
Kūno dizainas, Kalanetika pas ją – tobulėjimui ribų nėra…Trenerė kiekvieną žingsnį, kiekvieną judesį “nukreipia” taip, kaip turi būti. Daug aiškina apie taisyklingą techniką ir taisyklingą laikyseną. Būtent toks turi būti profesionalus treneris!
Jurga, savo paskutinėje treniruotėje (Impuls klube) paklausei mūsų: “Ar Jūs jaučiat progresą, sportuojant?”
JURGA, TIKRAI TAIP… TIKRAI TAIP…
Mieloji trenere, iš visos širdies linkiu tau gražių pergalių sporte ir ne tik…ištikimų, nuoširdžių ir palaikančių draugų, kolegų ir klientų šalia…stiprios ir tvirtos sveikatos gyvenime !
Gražina Ščiukienė

 

Dar neteko sutikti tokios trenerės, kurios akyse taip žibėtų meilė savo mėgiamam darbui ir aistra atiduoti kiekvienam kad ir mažą kruopelytę savęs.
Kad ir kokia būtų buvusi sunki darbo diena, kad ir kaip būtų nepasisekę, kad ir lietus pliauptų už lango, nesvarbu, kas bebūtų – po treneruotės pas Jurgą (o ypač STEP) – išeini pilnai pasikrovusi savo elementus, išsimaudžiusi teigiamų emocijų jūroje ir jau belaukianti kito energijos užtaiso.
Ir nesvarbu, ar nauja Impuls salė, ar dangaus platybės ant Vertas stogo, ar mažutė ir jauki salytė Power Gym klube – visur gausi iš Jurgos daaaaaaaaaug toooooookio kaaaaaaažko nerealaus. Tik neturi kuo atsidėkoti. Tik buvimu šalia, tik nuoširdžiu ačiū, tik akių šypsena…
Ačiū, JURGA, kad esi! Ačiū, kad savo gyvenimo kely sutikau Tave! Ačiū, kad subūrei mus! Sėkmės Tau siekiant savo tikslų ir įkvėpimo kuriant naujus planus! Norėčiau, kad kai man bus 80, kad Tu dar vestum STEPą ir mes dar pašoktume!!!

 

Gintarė Dromantaitė Urbanovič

The ONE, tai ne paprastas sporto studija, kaip galbūt mes esame įpratę matyti, bet jauki erdvė, tiesiog namučiai, kuriuose vyksta treniruočių stebuklai. Užėjus į juos jautiesi, kaip būtum patekus į jaukius draugės ar geros pažįstamos namus. Jie kartais kvepia arbata, o pasiskundus, kad esi alkana, gauni gabalėlį šokolado. O jeigu rimtai, tai šių namų šeimininkės-trenerės Jurgos dėka, vyksta labai dinamiškos ir intensyvios treniruotės. Kartais važiuodama į treniruotę pagalvoju, kad jau šiandien tai tikrai neturiu jėgų ir šiek tiek patinginiausiu, bet Jurga taip uždega savo energija ir charizma, kad užsimiršti ir pati „varai“ iki paskutiniųjų.

Jurga sugeba sukurti tokią aurą, į kurią renkasi visi labai mieli žmonės. Jie tampa bendraminčiais, su kuriais smagu kartu sportuoti, ar po treniruotės paplepėti.

Miela, Jurga, didelis tau ačiū. Būk gera, nesustok ir išlaikyk tai, ką jau sukūrei. Tai yra gabalėlis stebuklo.

Simona Daugintienė

Ei, ar girdi?! Po Jos kojom dreba ir skirias žemė, nuo jos skeldėja sienų mūrai, ji spjaudosi energijos fejerverkais, Ji… Ahaaa… Atpažinai?!;) Tai JURGA! Neabejoju, kad patekęs į jos „bicepsus“ bei skvarbaus žvilgsnio regos lauką, pasijusi bent per milimetrą toks pats kaip Ji. Plius suvoksi, kad aj, kad ką ten du… visi penkiasdešimt stangrinančiųjų raumenį sporto salėj, yra viena atominės elektrinės galingumo jėga. Tiesiog visus „tingiu–daugiaunebegaliu–omg–nebeištversiu–mirštuuuu“ griaunanti komanda! Pro Jurgos akis nepraslysta anei vienas stuburo šleivumas, anei vienas neiįtrauktas pilvas ar styrantis apatinis šonkaulis;).

Jurga – uraganas įsukantis į savo verpetą. Pamatysi, kad dėl Jos nepatingėsi sukart ne vieną ir ne du kilometrus, nusibelsi į miesto pakraščius: dėl jos pumpo, toningo, pilateso dėl jos… ar minėjau balansą? Ne?! Tu ką?! Pumpas: esi pripumpuotas tieeeek, jog rodos, paprašytas pultumei visos prezidentūros grindų su vėjeliu mazgot. Balansas: dėmesio! Sakau „dėmesio“, nes rizikuoji „pasigaut virusą“. Nenustebk, jei sustabdys policija ir paklaus „ooo, vaikeli, atrodai įtartinai apkvaitęs-nusvaigęs-gatavas“. Būtent „gatavas“ keist save ir pasaulį. Pasitikėjimo ir tikėjimo nors vežimu vežk. Štai jums Jurgos antras vardas – Narkotikas! Atsargiai  – Aukšta įtampa, vienžo;) JURGA! Ditirambai TAU!

THE ONE:

Jurga man, nepatikėsi, gyvų gyviausias pavyzdys, kaip NEdaryti to ko, NEnori. Studija THE ONE. Sienos šildo, grindys griaudi Jurgos balsu „ateik atsigulk, prispauski nugarą prie mūsų“. Teisingo žmogaus, teisinga svajonė, teisingiems žmonėms,  teisingoj erdvėj! Pirmyn į The One – nes jūs esat the only one, kurie gali ją ir save pripildyti teisingo vibe‘o!

Apie Mariuką:

Marius… Vieną dieną trinktelėjo it žaibas smegenysna, kad pas Jurgą atsirado kažkoks į debesis nuskraidinantis mistiškasis Marius. Ogi, pasirodo, senas mielas pažįstamas! Netelpančios raumeningoj krūtinės ląstoj širdies žmogus. Toks prie šposų, linksmumo neišpasakyto, tvirtai stovintis ant žemės vyriokas, ir, pasirodo, ŠTAI – dabar pažįstamas KITAIP. Atrastas KITAIP. Nori aukštyn kojom sielą apversiančio pokalbio ir akistatos su savimi? Marš pas Marių jogon! Mariau, esi ir man švyturys galimybių horizonte. Dabar žinau, kaip pagaliau imti ir kirsti ribą ten, kurlink… šiek tiek prisibijau.

 

 

 

Ugnė Giesė

Jurga – liepsnojantis entuziazmas, atkaklumas ir kokybė. Kai rodos, kad daugiau nebegali ,,you can, you can !!” ir esi toks stiprus, lankstus ir drąsus, koks net neįsivaizdavai esąs. Trumpai drūtai – charizmos nesuvaidinsi, prigimties nesuklastosi – aleliuja !

Jūratė Barkovskienė

Share This