top of page

08-30, sk

|

Treniruočių studija THE ONE

Nemokamos THE ONE treniruotės Vilniaus mieste

THE ONE naująjį sezoną pasitinka su dar vienu projektu ir tikslu skatinti Vilniečius kuo daugiau judėti. Nemokamų THE ONE treniruočių Vilniuje tikslas apjungti žmones, suteikiant jiems judėjimo džiaugsmą. Tai pati geriausia proga pradėti, mes labai norime pasidalinti Les Mills BodyBalance gėriu.

Registration is Closed
See other events
Nemokamos THE ONE treniruotės Vilniaus mieste
Nemokamos THE ONE treniruotės Vilniaus mieste

Time & Location

2020-08-30 20:00 – 2020-08-31 20:50

Treniruočių studija THE ONE, M. Daukšos gatvė 3, Vilnius, Lithuania

About the Event

-->TRENIRUOTES VES: tarptautines LES MILLS licencijas ir daugiametę patirtį turinčios trenerės Jurga Maculevičiūtė ir Eglė Žvirblytė.  -->REGISTRACIJA: www.the-one.lt, susikuriate vartotoją, registruojates į treniruotę, REGISTRACIJA yra būtina.  -->SU SAVIMI TURĖTI: kilimėlį ir patogią sportinę aprangą bei plačia šypseną.

-->KLAUSIMAI: visų jų labai laukiame: facebooke, info@the-one.lt, telefonu 86 1114 649.  -->PROJEKTAS: Nemokamos THE ONE treniruotės Vilniaus mieste bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas. 

--DAUGIAU INFORMACIJOS: ČIA.

PROJEKTAS: Nemokamos THE ONE treniruotės Vilniaus mieste bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.

Share This Event

Event Info: Events
bottom of page