THE ONE TRENERIŲ KOMANDA

Jurga Maculevičiūtė

Labai mėgstu, kai gyvenime dalykai atsiranda natūraliai. Be streso, be ilgų dvejonių ir apmąstymų. Tiesiog vieną dieną supranti, kad reikia kažką keisti. Esu be proto laiminga, kad man taip dažniausiai ir nutinka. Galbūt turiu gerą nuojautą ir kažkokį šeštą jausmą. Taip nutiko po anglų kalbos studijų Vilniaus Universitete ir 10 metų darbo nuostabiausioje mokykloje (Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje) imantis visko, ką gyvenimas siūlo – nuo tinklalapio koordinavimo ir darbo ofise iki vaikų darželio auklėtojos ir dramos būrelio su paaugliais. Vieta puiki, darbas įdomus ir labai dinamiškas, žmonės įkvepiantys ir įvairūs, tai leido man tapti tokia, kokia esu dabar. Ir vieną snieguotą saulėtą šaltą rytą labai aiškiai atėjęs suvokimas dėl kardinalių pokyčių nuvedė mane į trenerių ruošimo kursus. Žingsnis drastiškas, baugus, bet noras buvo didesnis. Tikėjau, kad būsiu nereali stepo trenerė. Tokia buvo mano, kaip trenerės, pradžia. Matyt ėjau teisinga linkme, nes paskui viskas ėjosi žaibo greičiu. Atsirado studija Gražios Linijos, kur patikėjau, kad galiu to imtis. Atsirado Aistė Jančiukienė ir studija Stimulus, kur dėka Aistės tikėjimo ir pasitikėjimo turėjau galimybę išbandyti save naujame amplua ir augti bei tobulėti vis dar, manau ,šauniausioje studijoje – jaukioje, profesionalioje ir tokioje savoje savoje. Dėl to meluočiau sakydama, kad išejimas iš ten buvo lengvas. Ir atsirado Odeta Kuncaitienė ir Impuls, kur mano svajonė vesti stepą tapo realybe. Odetos palaikymas ir tylus išlaukimas bei pastūmėjimas buvo neįkainojami. Tai jau istorija.
THE ONE atsirado taip pat labai netikėtai ir, drįsčiau sakyti, mažai planuotai. Reikėjo išvykti atostogų į Turkiją, kad pamatyčiau patalpas Vilniaus senamiestyje, kurios nepaliko abejonių, kad vėl metas pokyčiams. Šįkart dar drąsesniems. Taigi vėl natūraliai ir be skrupulingo planavimo atsirado THE ONE. Esu pasiruošusi naujiems iššūkiams!
Tiems, kam svarbūs popieriai ir dokumentacija (nors iš širdies manau, kad joks auksinis diplomas nepadarys vidutinio lygio darbuotojo profesionalu ir planuoju rinktis komandą pagal visai kitus kriterijus), turiu KKSD (Kūno kultūros akademijos) leidimą dirbti trenere bei priklauso Europos Sąjungos trenerių registrui (EREPS), kuris suteikia teisę užsiimti trenerės veikla Europos Sąjungos šalyse narėse. Šalia to yra šūsnis įvairiausių sertifikatų iš seminarų, konvencijų, sportinių renginių, kuriuose dalyvavau ne tik kaip dalyvė, bet ir vedanti trenerė. Tačiau trenerio sėkmė manau priklauso nuo sugebėjimo pajausti žmones, nuo turimos ir skleidžiamos energijos bei nuotaikos, stipraus gero vibe, dėl kurio žmonės nori grįžti vėl ir vėl. Tai mus daro iššskirtiniais (THE ONE).

Margarita Šimkutė

Vardas: Margarita

Priežastys, kodėl tapote treneriu: kad žmonės, sužinoję, kiek laiko praleidžiu sporte, nustotų sukioti pirštą prie smilkinio… ne, juokauju. Nes įdomu judėti. Nes įdomu aiškintis, KAIP judėti, ir smagu tais atradimais dalintis.

Gyvenime vadovaujatės: pečiai žemyn (= ramuma), krūtinė į priekį (= atvira širdis), pasistiebt ant puspirščių (= balansas), vieną koją pakelt (= truputį iššūkių)… ir važiuojam su šypsena!

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: dance as if nobody’s watching!!! O jei ramiau –daug daug žingsnių, ratų ir kvadratų po Vilnių.

Kaip atrodo Jūsų diena: dviejų vienodų nėr. Kartais gali nutikti tikra beprotybė, jei pagauna šišas į vieną dieną sugrūsti savaitės reikalus, sportus, pasiilgtus žmones ir vakarinę kultūros dozę, o kartais – totalus štilis, kai aktyviausia veikla – šuns glostymas.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: pusryčiai, vienareikšmiškai. Kartais net gulti einu svajodama, kad jau tuoj tuoj malsiu kavos pupeles, kepsiu kiaušinienę ir skrudinsiu duoną.

Tobuliausios atostogos yra: kai kūnas gauna judesio, kai širdis gauna teatro, kai klausa sugeria daug muzikos, kai yra laiko akimis sekti nuplaukiantį laivą tol, kol jis dingsta už horizonto, kai galva tokia lengva, kad gali pastebėti mažus džiaugsmus… ir taip toliau toliau toliau.

Mėgstamiausia treniruotė: išsirinkti vieną? Be juokų? Neįmanoma! Bendrai: ta, kurioje stebuklingai pavyksta nors vieną „Negaliu“ paversti „O, gal visai ir pavyksta“.

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: stengiuosi sukurti erdvę, kurioje žmogui pavyktų įsiklausyti į save… nepaisant to užkadrinio balso, nepavargstančio kartoti, ką įtempt, ką atpalaiduot, kur kojos, o kur galva.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: tų priežasčių tokia begalė, kad ekrane netilps, tai gal net nepradėsiu vardinti 🙂

Palinkėjimas THE ONE nariams: kai bus laaaabai labai sunku, kai sportuoti tingėsis iki mėnulio ir atgal… paieškokit viduje to paskutinio ištvermės trupinėlio, jis tikrai ten budi. Ir ateikit! Juk žinot, koks geras jausmas liks po visko.

Monika Briedytė

Vardas: Monika

 

Priežastys, kodėl tapote treneriu: visada norėjau darbo, į kurį eičiau su didžiuliu užsidegimu ir kuris motyvuotu tobulėti, gilinti turimas žinias.Dabar tai mano hobis, gyvenimo būdas.

 

Gyvenime vadovaujatės: tiek gyvenime, tiek treniruotėse svarbiausia išlikti savimi.

 

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: geriausias combo – energinga treniruotė ir pirtis.

 

Kaip atrodo Jūsų diena: kiekviena diena vis kitokia. Pasitaiko rytų, kai žadintuvas skamba 5:50 val, o už valandos jau minu dviratį. Jeigu vedu tik pietines treniruotes, leidžiu sau pamiegoti, o vakarais dar ir pati apsilankau sporto salėje. Pradėjusi dirbti trenere, pamiršau, kas yra rutina.

 

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: skanūs pusryčiai.

 

Tobuliausios atostogos yra: žiemos metu slidinėjimas kalnuose, vasara – pažintinės kelionės.

 

Mėgstamiausia treniruotė: vasaros metu saulei leidžiantis irklavimo treniruotė Trakuose.

 

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: kalnų, tiesiųjų ir pagreitėjimų

 

Šypsena Jūsų veide atsiranda: kai matau besišypsančius klientus, tada suprantu, kad šiandien savo darbą atlikau puikiai.

 

Palinkėjimas THE ONE nariams: linkiu kiekvienam atrasti treniruotes, į kurias eitumėte su didžiuliu noru ir šypsena.

 

 

 

Ieva Šimkutė - Pilelė

Vardas:Ieva

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  galima būtų pasakot daug ir ilgai, bet jei taip paprastai suvesti į vieną esminį tašką – tai noras padėti atrasti ir kitiems tą džiaugsmą, kurį pati randu sporte ir judesy, aktyviame gyvenimo būde.

Gyvenime vadovaujatės: dar iš vaikystės tikrai pasiteisina: „Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėti!”

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas:  pagal galimybes – arba visiškai išsitaškyt STEP treniruotėje arba salėje „sulenkt geležį“.  Abiem atvejais būtinas atributas – ausinės su LABAI garsia muzika.

Kaip atrodo Jūsų diena: kad ir kaip ji beprasidėtų (o visda prasideda nuo stiklinės vandens ir kavos puodelio), beveik visuomet baigiasi treniruotėmis 😀 Ir dar dienoje būna daug galvojimo apie treniruotes, ir daug „aščiagreitsuptrepsėsiukadnepamirščiau“ bekeliaujant koridoriumi, gatve, į virtuvę… Ar diena būtų sunki ar lengva, liūdna ar džiaugsminga – visada žinau, kad didžiaja dalimi ji yra būtent tokia, kokios norėjau ir reikėjo.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: kavos kvapas iš virtuvės ir laukiantys mėgstami darbai.

Tobuliausios atostogos yra: turi būti daug veiksmo ir pageidautina šilta, o jei šalta, tai veiksmo reikia dar daugiau, kad pasidarytų šilta! O šiaip atotogos iš principo yra gerai!

Mėgstamiausia treniruotė:  STEP STEP STEP

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: bus iššūkių, daug muzikos ir džiaugsmo gerai išsikrovus, jei ne iš pirmo, tai iš to kito karto 😉

Šypsena Jūsų veide atsiranda:išgirdus muziką – ar tai būtų geras ritmas STEP treniruotei, ar tiesiog skambus „Mama, aš tave myliu!”

Palinkėjimas THE ONE nariams:  tikėkite tuo ką darote!

 

 

 

Eglė Žvirblytė
Laura Braziulytė

Vardas: Laura

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  sportas mane lydi nuo vaikystės. Būdama 6 metų pradėjau šokti sportinius pramoginius šokius, vėliau šį mergaitišką sportą pakeitė daugiau ištvermės reikalaujantis- dviračių sportas, kuriame praleidau apie 10 metų.  Jau tada žinojau, kad noriu būti trenere. Tad, baigus Lietuvos sporto universitetą  ją ir tapau.

Gyvenime vadovaujatės: vadovaujuosi posakiu, jog niekas nevyksta be priežasties. Kartais gyvenime nutinka įvairių, tiek gerų, tiek blogų, dalykų, tačiau visą tai priimu kaip patirtį bei galimybes.

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: nuskambės banaliai, bet sportas. Man sportas – tai veikla, kurioje atsiduri akistatoje pats su savimi, atsiriboji nuo visko ir jauti tik savo kūną, kvėpavimą, pulsą. Tai man padeda „išsivalyti“ galvą nuo visų minčių.

Kaip atrodo Jūsų diena: kiekviena diena yra skirtinga ir kupina naujų iššūkių. Rytą pradedu pakankamai anksti. Keliuosi 5.30h, pusryčiauju, susikraunu sportinę tašę ir lekiu į darbus.  Asmeninės treniruotės, sporto programų sudarymas, online konsultacijos, grupinės dviračių treniruotės- tai mano pagrindinės veiklos dienos metu. Dažnai manęs klausia, ar neatsibodo taip visur lakstyt, mano atsakymas būna neigiamas. Rutina mane tiesiog žudo, o tokia dinamiška ir kupiną įvairių įspūdžiu diena leidžia jausti, jog gyveni.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: žinojimas, kad šiandien esi reikalingas žmonėms ir gali jiems padėti.

Tobuliausios atostogos yra: saulė, jūra, skanus maistas ir gera kompanija.

Mėgstamiausia treniruotė: patinka dinamiškos, kupinos iššūkių treniruotės. Taip pat treniruotės neatsiejama dalis yra muzika. Tad, vienareikšmiškai rinkčiausi dviračių treniruotes su muzikos ir šviesos efektais. Jose nuobodu tikrai nebūna.

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: geros muzikos, energijos antplūdžio ir daug emocijų.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: šypsena yra užkrečiamas dalykas. Tad, jei žmonės šypsosi man, šypsotis imu ir aš.

Palinkėjimas THE ONE nariams:  linkiu atrasti sau patinkančią treniruotę, sporto šaką ar kitą aktyvią fizinę veiklą ir tuomet sportas niekada nebus kančia!

Simona Stonkutė - Poškuvienė

Vardas:Simona

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  MĖGSTAMA PODARBINĖ VEIKLA NEDAVĖ RAMYBĖS DARBE, TAD PAVERČIAU DARBĄ MĖGSTAMA VEIKLA. TODĖL DABAR NEDIRBU, O VEIKIU TAI KAS MAN PATINKA!

Gyvenime vadovaujatės: ATVIRUMU IR NOŠIRDUMU (tiek mintimis, tiek darbais, tiek pagalba kitiems, tiek pagyromis, tiek kritika),  mėgstu gryną tiesą, nes melas visada pasirodo anksčiau ar vėliau bet kurioje formoje.

 Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas:  MĖGSTAMA VEIKLA (darbas – sportas)

 Kaip atrodo Jūsų diena:kiekviena savaitės diena vis kitokia ir dažniausiai suplanuota. Tarp darbų ir atsakomybių pavyksta kartais įšokti į dieninį kino seansą, ar ilgiau užtrukti knygynę, dievinų turgų, būna, jame apsilankau keliskart per savaitę.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: Noriu pusryčių! Na, o jei tai 6val ryto, tai atsakomybė prieš klientus ir… kad po ankstyvos treniruotės gryžusi namo, šuoliuosi laiptais žvali, kaip stirna, o kaimynai užsimiegoję dar tik skubės į darbus 😀

Tobuliausios atostogos yra: visos būsimos!

Mėgstamiausia treniruotė:visos treniruotės mėgstamos, nuo HIIT iki jogos.

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:įvairių pratimų junginių, netikėtų kampų, posūkių ir jausmo po treniruotės, būsite ne tik pasportavę, pailsėję, emociškai atsigavę bet ir atitrūkę nuo visų savo rūpesčių!

Šypsena Jūsų veide atsiranda:ji nedingsta 😀

Palinkėjimas THE ONE nariams:Visada akcentuoju, kad trenituotėje svarbiausias este Jūs, ne šalia sportuojantis. Ir siekate savo rezultato, ne šalia esančio. Todėl taip nuosiakliai dirbdami pamatysite ilgalaikius puikius rezultatus. BŪK SVARBIAUSIAS SAU, JEI KAS NEPAVYKSTA AR NEAIŠKU, KLAUSK, JEI TURI PROBLEMĄ, SAKYK JĄ GARSIAI, NES GALBŪT ŠALIA ESANTIS TURI BLITZ SPRENDIMĄ!

 

 

Aleksandra Sošenko

Vardas: Aleksandra

 Priežastys, kodėl tapote treneriu:  švietimas, mitų griovimas, dalintis patirtimi.

Gyvenime vadovaujatės:nuoširdumu

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas:muzika, šokis, dainavimas.

 Kaip atrodo Jūsų diena: spalvotai

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra:išlipti iš lovos kuo anksčiau yra mano gyvenimo būdas, kad nepramiegoti nei vienos šviesios minutės

Tobuliausios atostogos yra:žygiavimas kalnuose, jūra

Mėgstamiausia treniruotė:mėgstamiausia – dviratis, geriausia – pilates.

 Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:galite tikėtis, kad išskrisite į kosmosą.

 Šypsena Jūsų veide atsiranda:tam, kad nusišypsotų kiti

Palinkėjimas THE ONE nariams:  linkiu atrasti balansą ir kad kojos patys neštų į treniruotę.

 

 

 

Irma Balandienė

Vardas:  Irma Balandienė

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  nuo pat vaikystės mane traukė sportas ir aktyvus gyvenimo būdas. Vėliau subrendo ir mintis, jog galiu ir labai noriu padėti žmonėms pamilti save ir sportą, išmokyti taisyklingai ir sveikai sportuoti.

Gyvenime vadovaujatės:  kai labai nori, frazė „neturiu laiko“ nebeegzistuoja.

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: treniruotė, iš kurios galiu išeiti, kaip iš pirties.

Kaip atrodo Jūsų diena:  rytinis kėlimasis 6 val. Vaikai į mokyklą, tuomet mano darbai: treniruotės, masažai (dirbu ir masažuotoja), vaikų būreliai, pamokos, vakarienė, vakarinės treniruotės, vaikų vakariniai bučiniai ir galu gale ramios minutės prieš miegą su arbata.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: kad kiekvieną dieną turiu galimybę daryti tai, kas suteikia daug laimės.

Tobuliausios atostogos yra:  su šeima ir gera kompanija, o visa kita priklauso nuo mūsų.

Mėgstamiausia treniruotė: ta, po kurios norisi dar pakartoti!

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:  profesionalumo – esu pasirengusi visada padėti žmonėms atlikti pratimus teisingai ir saugiai, suteikti reikalingą informaciją, įvairovės treniruotėse, gerų emocijų ir puikios savijautos.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: ji neatsiranda, o tiesiog niekada neišnyksta!

Palinkėjimas THE ONE nariams: neatidėliokite gyvenime to, ką galite pradėti tuoj pat. Fizinis aktyvumas/judesys tai mūsų sveikata – branginkite ją. O mes visada pasirengę padėti Jums tai įgyvendinti.

 

              REKVIZITAI: Jurga Maculevičiūtė // LT15 7044 0600 0627 0587

Share This