THE ONE TRENERIŲ KOMANDA

Jurga Maculevičiūtė

Labai mėgstu, kai gyvenime dalykai atsiranda natūraliai. Be streso, be ilgų dvejonių ir apmąstymų. Tiesiog vieną dieną supranti, kad reikia kažką keisti. Esu be proto laiminga, kad man taip dažniausiai ir nutinka. Galbūt turiu gerą nuojautą ir kažkokį šeštą jausmą. Taip nutiko po anglų kalbos studijų Vilniaus Universitete ir 10 metų darbo nuostabiausioje mokykloje (Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje) imantis visko, ką gyvenimas siūlo – nuo tinklalapio koordinavimo ir darbo ofise iki vaikų darželio auklėtojos ir dramos būrelio su paaugliais. Vieta puiki, darbas įdomus ir labai dinamiškas, žmonės įkvepiantys ir įvairūs, tai leido man tapti tokia, kokia esu dabar. Ir vieną snieguotą saulėtą šaltą rytą labai aiškiai atėjęs suvokimas dėl kardinalių pokyčių nuvedė mane į trenerių ruošimo kursus. Žingsnis drastiškas, baugus, bet noras buvo didesnis. Tikėjau, kad būsiu nereali stepo trenerė. Tokia buvo mano, kaip trenerės, pradžia. Matyt ėjau teisinga linkme, nes paskui viskas ėjosi žaibo greičiu. Atsirado studija Gražios Linijos, kur patikėjau, kad galiu to imtis. Atsirado Aistė Jančiukienė ir studija Stimulus, kur dėka Aistės tikėjimo ir pasitikėjimo turėjau galimybę išbandyti save naujame amplua ir augti bei tobulėti vis dar, manau ,šauniausioje studijoje – jaukioje, profesionalioje ir tokioje savoje savoje. Dėl to meluočiau sakydama, kad išejimas iš ten buvo lengvas. Ir atsirado Odeta Kuncaitienė ir Impuls, kur mano svajonė vesti stepą tapo realybe. Odetos palaikymas ir tylus išlaukimas bei pastūmėjimas buvo neįkainojami. Tai jau istorija.
THE ONE atsirado taip pat labai netikėtai ir, drįsčiau sakyti, mažai planuotai. Reikėjo išvykti atostogų į Turkiją, kad pamatyčiau patalpas Vilniaus senamiestyje, kurios nepaliko abejonių, kad vėl metas pokyčiams. Šįkart dar drąsesniems. Taigi vėl natūraliai ir be skrupulingo planavimo atsirado THE ONE. Esu pasiruošusi naujiems iššūkiams!
Tiems, kam svarbūs popieriai ir dokumentacija (nors iš širdies manau, kad joks auksinis diplomas nepadarys vidutinio lygio darbuotojo profesionalu ir planuoju rinktis komandą pagal visai kitus kriterijus), turiu KKSD (Kūno kultūros akademijos) leidimą dirbti trenere bei priklauso Europos Sąjungos trenerių registrui (EREPS), kuris suteikia teisę užsiimti trenerės veikla Europos Sąjungos šalyse narėse. Šalia to yra šūsnis įvairiausių sertifikatų iš seminarų, konvencijų, sportinių renginių, kuriuose dalyvavau ne tik kaip dalyvė, bet ir vedanti trenerė. Tačiau trenerio sėkmė manau priklauso nuo sugebėjimo pajausti žmones, nuo turimos ir skleidžiamos energijos bei nuotaikos, stipraus gero vibe, dėl kurio žmonės nori grįžti vėl ir vėl. Tai mus daro iššskirtiniais (THE ONE).

Monika Briedytė

Vardas: Monika

 

Priežastys, kodėl tapote treneriu: visada norėjau darbo, į kurį eičiau su didžiuliu užsidegimu ir kuris motyvuotu tobulėti, gilinti turimas žinias.Dabar tai mano hobis, gyvenimo būdas.

 

Gyvenime vadovaujatės: tiek gyvenime, tiek treniruotėse svarbiausia išlikti savimi.

 

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: geriausias combo – energinga treniruotė ir pirtis.

 

Kaip atrodo Jūsų diena: kiekviena diena vis kitokia. Pasitaiko rytų, kai žadintuvas skamba 5:50 val, o už valandos jau minu dviratį. Jeigu vedu tik pietines treniruotes, leidžiu sau pamiegoti, o vakarais dar ir pati apsilankau sporto salėje. Pradėjusi dirbti trenere, pamiršau, kas yra rutina.

 

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: skanūs pusryčiai.

 

Tobuliausios atostogos yra: žiemos metu slidinėjimas kalnuose, vasara – pažintinės kelionės.

 

Mėgstamiausia treniruotė: vasaros metu saulei leidžiantis irklavimo treniruotė Trakuose.

 

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: kalnų, tiesiųjų ir pagreitėjimų

 

Šypsena Jūsų veide atsiranda: kai matau besišypsančius klientus, tada suprantu, kad šiandien savo darbą atlikau puikiai.

 

Palinkėjimas THE ONE nariams: linkiu kiekvienam atrasti treniruotes, į kurias eitumėte su didžiuliu noru ir šypsena.

 

 

 

Vaidas Rimkus

Vardas: Vaidas

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  Kodėl tapau treneriu? Labai sunkus ir tuo pačiu lengvas klausimas, kurį kasdien tenka matyt atsakyti sau pačiam ir kitiems. Noras išmokinti, pasidalinti savo žiniomis ir įgūdžiais, padėti nedaryti klaidų ir auklėtiniams padėti sveikai sportuoti, padėti. O kiekvienas žmogus, kuris sportuoja su treneriu padeda ir treneriui tobulėti.

Gyvenime vadovaujatės:  Žiūrėk priekin, spausk pedalus ir laikytis dešinės.

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas:  Sunku su tuo išsikrovimu, žinau, kad tuo “išsikrovimo” metu yra didelė traumos tikimybė, todėl stengiuosi tokių veiksmų nedaryti, bet ramus pasivažinėjimas su dviračiu senamiesčio gatvelėmis, kur akys veda ar greitas nusileidimas nuo kalno trunkantis 10-15 s. (virš 60 km/h) padeda trumpam persikrauti. Na ir žinoma kava su pyragėliu, tai ko reikia “išsikrauti”, o gal labiau “pasikrauti”

 

Kaip atrodo Jūsų diena:
Keliuosi 6:00
Lengvas tempimas, mankšta.
Peržiūriu  dienos laikus, susitikimai ir t.t.
Pirma treniruotė 7:00

….

Miegoti 23:00.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra:  Na motyvacija ryte išlipti, tai žinai, kad treniruotė ir tavęs laukia auklėtinis.

 

Tobuliausios atostogos yra:
Atostogos kai matyt darbą, hobį ir poilsį galima suderinti. Ar tai pavyksta?!

Mėgstamiausia treniruotė:
Mėgstamiausia treniruotė tokia, kai auklėtiniai atsisveikindami sako – IKI RYT!

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:
Kiekviena treniruotė yra siurprizas. Nėra buvę vienodos treniruotės, treniruotė tai žingsnis link tobulumo, tai reikia tai daryti ir išeiti iš komforto būsenos, o  tai dažniausiai pavyksta tik siurprizu pavidalu.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: Šypsena atsiranda veide, kai ir tau šypsosi 😉  Šypsotis ir jaustis gerai tai viena ir tas pats, šypsaisi vadinasi viskas gerai.

Palinkėjimas THE ONE nariams:  Visiems norisi palinkėti, kad atrastume su trenerių pagalba tai, kas Jus motyvuoja judėti, nesustoti, siekti tobulumo, sveikatos.  O atvykstant į treniruotę jausmas būtų, kad esate gerų draugų būryje ir studija būtų lyg antri Jūsų namai.  THE ONE nariai kaip ir didelė didėlė šeima. Smagu būtų, kad ir po treniruočių užvėrus studijos duris tas pažinimo, bendravimo procesas nesibaigtų.

 

Ieva Šimkutė - Pilelė

Vardas:Ieva

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  galima būtų pasakot daug ir ilgai, bet jei taip paprastai suvesti į vieną esminį tašką – tai noras padėti atrasti ir kitiems tą džiaugsmą, kurį pati randu sporte ir judesy, aktyviame gyvenimo būde.

Gyvenime vadovaujatės: dar iš vaikystės tikrai pasiteisina: „Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėti!”

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas:  pagal galimybes – arba visiškai išsitaškyt STEP treniruotėje arba salėje „sulenkt geležį“.  Abiem atvejais būtinas atributas – ausinės su LABAI garsia muzika.

Kaip atrodo Jūsų diena: kad ir kaip ji beprasidėtų (o visda prasideda nuo stiklinės vandens ir kavos puodelio), beveik visuomet baigiasi treniruotėmis 😀 Ir dar dienoje būna daug galvojimo apie treniruotes, ir daug „aščiagreitsuptrepsėsiukadnepamirščiau“ bekeliaujant koridoriumi, gatve, į virtuvę… Ar diena būtų sunki ar lengva, liūdna ar džiaugsminga – visada žinau, kad didžiaja dalimi ji yra būtent tokia, kokios norėjau ir reikėjo.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: kavos kvapas iš virtuvės ir laukiantys mėgstami darbai.

Tobuliausios atostogos yra: turi būti daug veiksmo ir pageidautina šilta, o jei šalta, tai veiksmo reikia dar daugiau, kad pasidarytų šilta! O šiaip atotogos iš principo yra gerai!

Mėgstamiausia treniruotė:  STEP STEP STEP

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: bus iššūkių, daug muzikos ir džiaugsmo gerai išsikrovus, jei ne iš pirmo, tai iš to kito karto 😉

Šypsena Jūsų veide atsiranda:išgirdus muziką – ar tai būtų geras ritmas STEP treniruotei, ar tiesiog skambus „Mama, aš tave myliu!”

Palinkėjimas THE ONE nariams:  tikėkite tuo ką darote!

 

 

 

Eglė Žvirblytė

Vardas: Eglė

Priežastys, kodėl tapote trenere: nes negalėjau ja netapti. Susidėjo mano visos patirtys, emociniai krūviai, sutikti ir gyvenimą pakeitę žmonės.  Šiandien aš nedirbu, o tiesiog džiaugiuosi turėdama puikią komandą, auksinius klientus ir veiklą, kuri yra prasminga. Mes ne gydytojai, bet esam ta profesionalų grupė, kuri deda pastangas, kad jūs būtumėt sveiki laimingi, gyvendami savo kūnuose. Ne kilogramai apspręs Jūsų laimę, o sveikata, gebėjimas gyventi nevaržomai, patirti pasaulį ir jo grožį – kopti, plaukti, eiti dešimtis kilometrų, čiuožti, slysti ir sąmoningai ilsėtis.

Gyvenime vadovaujatės: intuicija. Ir keletu nuostabių posakių: “Kai viską darai kaip visada, viskas būna kaip visada”, “Lenk medį, kol jaunas”, “120 pritūpimų ryte atstoja du puodelius espresso”, “Verkia duona tinginio valgoma” ir etc.

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: geriausias būdas “išsikrauti” yra “neprisikrauti” per daug. Bet jei jau “lūžta sistemos” mėgstu eiti paupiu, pajūriu, paežere. Vanduo vėl gražina akims spalvą.

Kaip atrodo Jūsų diena: labai mėgstu miegoti – tai vienas iš mano hobių. Galėčiau būti viena profesionaliausių miegalių. BET… Bet keliuosi kasdien (išskyrus šeštadienį) 06:30. O tada… o tada pradedu bėgti: dušas, kava, pusryčiai, (pietūs ir užkandžiai išsinešimui/parsinešimui, nes ne visada spėju pavalgyti) ir šoku į automobilį. Kelias iki studijos veda per mišką. Patinka įkvėpti ryto ir patirti kaip nuo vakar pasikeitė gamta. Patinka rytas dėl skaidrumo – minčių ir suvokimo, kad tai naujas šansas patirti nuostabų gyvenimą. O kai iš automobilio išlipu, sakau pasauliui: “ate, krentu į treniruotes”. Labai svarbu iš treniruočių išnerti vidudienį, įkvėpti jėgų, apsidairyti aplink, sutvarkyt milijoną reikalų (arba nusnaust) ir laiku sugrįžt į vakarines treniruotes. Diena prabėgo. Ir greičiausiai labai įdomiai, nes joje buvo daug žmonių, daug juoko, ilgų bei trumpų istorijų ir noro tai pakartoti.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: nauja diena! Nuo tada, kai mano gyvenime gyvena du maži žmogučiai, aš myliu naujas dienas – jos atneša nuotykių ir prasmės.

Tobuliausios atostogos yra: saulė (bent 4 dienas iš eilės), kalnai arba jūra, vasara arba žiema, kompanija arba knyga, muzika arba milijonas pokalbių. Šiaip jau – atostogos visada yra tobulos. Manau, šie žodžiai turi būti vartojami sinonimiškai. Teiksiu pasiūlymą VLKK.

Mėgstamiausia treniruotė: Les Mills Body Balance. Visdar. Nesibaigianti meilė. Kūnas, judesys ir muzika. Ir labai skirtingi potyriai, kai ją vedu pati, ir kai esu kitoj pusėj. Tada aš dainuoju.

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:  Geros nuotaikos, pamokančių istorijų, anekdotų, šiek tiek iššūkių, “įstrižinių” – pabaigai.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: čia šimtai dalykų: mano muzika, gėlės, kelionės, mažų žmonių samprotavimai, nauji kedai, tuno steikas, vasaros liūtis, Italija, “Keistuolių teatras”, ledai su vyšniomis, bijūnai, airių seteriai ir spanieliai, šokinėjimas per “ožį”, levandų aliejus, mamos kepti bulviniai blynai, fejerverkai, kai matau iš toli artėjant gerai pažįstamas akis…

Palinkėjimas THE ONE nariams: visada nešiokitės širdy, kad gyvenat geriausią gyvenimą gyvenime. Ir kaip sakau meditacijose, prisiminkit mažą žmogų gyvenantį jumyse, pasikliaukit juo ir nenuvilkit – jis yra kelias į sėkmę. Aš šventai tikiu, kad mes visi esam kur kas geresni.

 

 

 

Živilė Virkutytė

➡️Vardas: Živilė

➡️Priežastys, kodėl tapote mokytoja: Po beveik 12 metų jogos praktikos, norėjosi tai įprasminti ne tik tęsiant asmeninę praktiką dar giliau, bet ir pradėti treniruoti kitus. Tapusi oficialia jogos instruktore pagal „Yoga Alliance“ ir „Yoga Alliance Professionals“ standartus, dabar jau mokau ir kitus. Mokymas tai nuolatiniai mainai tarp studentų ir trenerio, bei nuostabi galimybė nuolatiniam mokymuisi – tiek daug galima išmokti mokant kitus!

➡️Gyvenime vadovaujatės: Tyla ir intuicija. Tik tyloje galima išgirsti savo intuiciją ir teisingus atsakymus. Dar yra daugybė situacijų, kuomet labai svarbu išlaukti. Nieko nekontroliuoti, nestresuoti, bet suvokti situaciją ir paleisti. Tada dalykai įvyksta savo ritmu.
Iš esmės dabar mokausi balansuoti tarp savo ugningos ir ambicingos asmenybės bei ramios ir intuityvios. Įdomus procesas.

➡️Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: Tai gali būti kažkas labai aktyvaus kaip šokis, nuolatinis judėjimas, keliavimas, aktyvus sportas, kad tik „ištaškyti“ tą nuolatinį energijos perteklių… Bet gali būti ir labai sąmoningas nieko neveikimas.

➡️Kaip atrodo jūsų diena: Jau kokius 3 metus dienos skirtingos viena nuo kitos. Būna keli mėnesiai visiško bėgimo, kupini veiklos, ir tada priešingas etapas – visiška ramybė.
Tačiau joga visada yra mano dienotvarkėje, kad ir kur būčiau, labai gera sugrįžti ant kilimėlio, to visada laukiu. Tai yra visiškas buvimas momente.

➡️Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: Pusryčiai! Maistas man labai svarbus 🙂

➡️Tobuliausios atostogos yra: Atostogos gamtoje. Tai gali būti kalnai, miškai, jūra. Ir būtinai aktyvios! Arba tai kultūrinės atostogos pasaulio didmiesčiuose.
Dabar pačios tobuliausios galėtų būti dar nepatirtos. Ilga kelionė po Aziją, su skirtingais skoniais, kalnais, vandenynais, džiunglėmis ir miestais.

➡️Mėgstamiausia treniruotė: Ashtanga Vinyasa Flow joga. Dar važiavimas dviračiu.

➡️Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: Variacijų tarp intensyvių treniruočių, ir labiau atpalaiduojančių. Kartais koncentruosiuosi labiau ties skirtingų kūno dalių treniravimu. Taip pat didelį dėmesį visada skirsiu detalėms ir jogos pagrindams. Ir be jokios abejonės, kaskart stengsiuosi suvokti grupės energiją, ir pagal tai adaptuoti praktikas.

➡️Šypsena Jūsų veide atsiranda: Po bet kokio judesio ir paleistos įtampos. Dėl žibančių žmonių akių ir meilės. Dar dėl gamtos tobulybės.

➡️Palinkėjimas THE ONE nariams: Toliau puoselėti tokią nuostabią bendruomenės dvasią! Šiais individualistų laikais, bendruomenė yra labai svarbi žmogui.
Ir dar toliau būti tokiems gyviems ir gražiems!

Roma Bartkevičė

➡️Vardas: Roma

➡️Priežastys, kodėl tapote treneriu: Yra viena ilga versija kaip ir kodėl tapau trenere, tačiau trumpoji versija pasako visą esmę – NES PASIDALINTAS DŽIAUGSMAS DVIGUBĖJA!

➡️Gyvenime vadovaujatės: Kartais – protu, kartais – širdimi. O kartais jie abu puikiai sutaria

➡️Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: Išsikrauti dar niekada neprireikė, bet pasikrauti – taip. Tada labai reikia geros muzikos. Arba pusdienio gamtoje.

➡️Kaip atrodo jūsų diena: Kaip vienas didelis BLITZ!!! Be “treniruotiškų” reikalų dar esu ir dviejų berniukų mama, vienas iš jų – kūdikis. Todėl aš kartais net nespėju susivokti, kur ir kaip toji diena praėjo

➡️Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: Nauja diena! Nemėgstu miegoti, mėgstu gyventi!

➡️Tobuliausios atostogos yra: Kalnai ir taškas. Žiemą ar vasarą, man jie yra tobuliausias pasirinkimas.

➡️Mėgstamiausia treniruotė: Žemo arba vidutinio intensyvumo, gracinga, turinti vadinamąjį „flow“, įkraunanti energijos…

➡️Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: Mano šypsenos Detalių instrukcijų ir daug dėmesio judesių taisyklingumui. Daug edukavimo, kas ir kaip vyksta su jūsų kūnu. Vidinės ramybės. Ir kartais – vėjo varpelių, tibetietiškų dubenėlių, fėjų lazdelių ir kitokio mistiško skambesio

➡️Šypsena Jūsų veide atsiranda: Tam kasdien milijonai priežasčių! Man atrodo, kad šypsena yra pati natūraliausia žmonių veido išraiška

➡️Palinkėjimas THE ONE nariams: Nuoširdžiai linkiu rasti mylimą judėjimo būdą – ar tai būtų stogą raunanti intensyvi stepo treniruotė, ar intelektuali pilates mankšta. Svarbiausia, kad ji tiktų jūsų kūnui, kad „priliptų“ emociškai, kad būtų tokia sava, jog niekada nereikėtų vesti derybų su tuo nedoruoju „aš“, kuris pasiūlo milijoną priežasčių, kodėl šiandien neiti į treniruotę…

Margarita Šimkutė

Vardas: Margarita

Priežastys, kodėl tapote treneriu: kad žmonės, sužinoję, kiek laiko praleidžiu sporte, nustotų sukioti pirštą prie smilkinio… ne, juokauju. Nes įdomu judėti. Nes įdomu aiškintis, KAIP judėti, ir smagu tais atradimais dalintis.

Gyvenime vadovaujatės: pečiai žemyn (= ramuma), krūtinė į priekį (= atvira širdis), pasistiebt ant puspirščių (= balansas), vieną koją pakelt (= truputį iššūkių)… ir važiuojam su šypsena!

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: dance as if nobody’s watching!!! O jei ramiau –daug daug žingsnių, ratų ir kvadratų po Vilnių.

Kaip atrodo Jūsų diena: dviejų vienodų nėr. Kartais gali nutikti tikra beprotybė, jei pagauna šišas į vieną dieną sugrūsti savaitės reikalus, sportus, pasiilgtus žmones ir vakarinę kultūros dozę, o kartais – totalus štilis, kai aktyviausia veikla – šuns glostymas.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: pusryčiai, vienareikšmiškai. Kartais net gulti einu svajodama, kad jau tuoj tuoj malsiu kavos pupeles, kepsiu kiaušinienę ir skrudinsiu duoną.

Tobuliausios atostogos yra: kai kūnas gauna judesio, kai širdis gauna teatro, kai klausa sugeria daug muzikos, kai yra laiko akimis sekti nuplaukiantį laivą tol, kol jis dingsta už horizonto, kai galva tokia lengva, kad gali pastebėti mažus džiaugsmus… ir taip toliau toliau toliau.

Mėgstamiausia treniruotė: išsirinkti vieną? Be juokų? Neįmanoma! Bendrai: ta, kurioje stebuklingai pavyksta nors vieną „Negaliu“ paversti „O, gal visai ir pavyksta“.

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: stengiuosi sukurti erdvę, kurioje žmogui pavyktų įsiklausyti į save… nepaisant to užkadrinio balso, nepavargstančio kartoti, ką įtempt, ką atpalaiduot, kur kojos, o kur galva.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: tų priežasčių tokia begalė, kad ekrane netilps, tai gal net nepradėsiu vardinti 🙂

Palinkėjimas THE ONE nariams: kai bus laaaabai labai sunku, kai sportuoti tingėsis iki mėnulio ir atgal… paieškokit viduje to paskutinio ištvermės trupinėlio, jis tikrai ten budi. Ir ateikit! Juk žinot, koks geras jausmas liks po visko.

Irma Balandienė

Vardas:  Irma Balandienė

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  nuo pat vaikystės mane traukė sportas ir aktyvus gyvenimo būdas. Vėliau subrendo ir mintis, jog galiu ir labai noriu padėti žmonėms pamilti save ir sportą, išmokyti taisyklingai ir sveikai sportuoti.

Gyvenime vadovaujatės:  kai labai nori, frazė „neturiu laiko“ nebeegzistuoja.

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: treniruotė, iš kurios galiu išeiti, kaip iš pirties.

Kaip atrodo Jūsų diena:  rytinis kėlimasis 6 val. Vaikai į mokyklą, tuomet mano darbai: treniruotės, masažai (dirbu ir masažuotoja), vaikų būreliai, pamokos, vakarienė, vakarinės treniruotės, vaikų vakariniai bučiniai ir galu gale ramios minutės prieš miegą su arbata.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: kad kiekvieną dieną turiu galimybę daryti tai, kas suteikia daug laimės.

Tobuliausios atostogos yra:  su šeima ir gera kompanija, o visa kita priklauso nuo mūsų.

Mėgstamiausia treniruotė: ta, po kurios norisi dar pakartoti!

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:  profesionalumo – esu pasirengusi visada padėti žmonėms atlikti pratimus teisingai ir saugiai, suteikti reikalingą informaciją, įvairovės treniruotėse, gerų emocijų ir puikios savijautos.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: ji neatsiranda, o tiesiog niekada neišnyksta!

Palinkėjimas THE ONE nariams: neatidėliokite gyvenime to, ką galite pradėti tuoj pat. Fizinis aktyvumas/judesys tai mūsų sveikata – branginkite ją. O mes visada pasirengę padėti Jums tai įgyvendinti.

 

Simona Stonkutė - Poškuvienė

Vardas:Simona

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  MĖGSTAMA PODARBINĖ VEIKLA NEDAVĖ RAMYBĖS DARBE, TAD PAVERČIAU DARBĄ MĖGSTAMA VEIKLA. TODĖL DABAR NEDIRBU, O VEIKIU TAI KAS MAN PATINKA!

Gyvenime vadovaujatės: ATVIRUMU IR NOŠIRDUMU (tiek mintimis, tiek darbais, tiek pagalba kitiems, tiek pagyromis, tiek kritika),  mėgstu gryną tiesą, nes melas visada pasirodo anksčiau ar vėliau bet kurioje formoje.

 Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas:  MĖGSTAMA VEIKLA (darbas – sportas)

 Kaip atrodo Jūsų diena:kiekviena savaitės diena vis kitokia ir dažniausiai suplanuota. Tarp darbų ir atsakomybių pavyksta kartais įšokti į dieninį kino seansą, ar ilgiau užtrukti knygynę, dievinų turgų, būna, jame apsilankau keliskart per savaitę.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: Noriu pusryčių! Na, o jei tai 6val ryto, tai atsakomybė prieš klientus ir… kad po ankstyvos treniruotės gryžusi namo, šuoliuosi laiptais žvali, kaip stirna, o kaimynai užsimiegoję dar tik skubės į darbus 😀

Tobuliausios atostogos yra: visos būsimos!

Mėgstamiausia treniruotė:visos treniruotės mėgstamos, nuo HIIT iki jogos.

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:įvairių pratimų junginių, netikėtų kampų, posūkių ir jausmo po treniruotės, būsite ne tik pasportavę, pailsėję, emociškai atsigavę bet ir atitrūkę nuo visų savo rūpesčių!

Šypsena Jūsų veide atsiranda:ji nedingsta 😀

Palinkėjimas THE ONE nariams:Visada akcentuoju, kad trenituotėje svarbiausias este Jūs, ne šalia sportuojantis. Ir siekate savo rezultato, ne šalia esančio. Todėl taip nuosiakliai dirbdami pamatysite ilgalaikius puikius rezultatus. BŪK SVARBIAUSIAS SAU, JEI KAS NEPAVYKSTA AR NEAIŠKU, KLAUSK, JEI TURI PROBLEMĄ, SAKYK JĄ GARSIAI, NES GALBŪT ŠALIA ESANTIS TURI BLITZ SPRENDIMĄ!

 

 

CEO, JURGA MACULEVIČIŪTĖ

UAB Bikein Baltic, LT66 7044 0600 0810 7043 

Share This