Komanda

Kviečiame susipažinti su mūsų šokio instruktorių bei trenerių komanda:

_BRI1973_edited_edited_edited.jpg
_BRI1973_edited_edited_edited.jpg

Jurga Maculevičiūtė

Labai mėgstu, kai gyvenime dalykai atsiranda natūraliai. Be streso, be ilgų dvejonių ir apmąstymų. Tiesiog vieną dieną supranti, kad reikia kažką keisti. Esu be proto laiminga, kad man taip dažniausiai ir nutinka. Galbūt turiu gerą nuojautą ir kažkokį šeštą jausmą. Taip nutiko po anglų kalbos studijų Vilniaus Universitete ir 10 metų darbo nuostabiausioje mokykloje (Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje) imantis visko, ką gyvenimas siūlo – nuo tinklalapio koordinavimo ir darbo ofise iki vaikų darželio auklėtojos ir dramos būrelio su paaugliais. Vieta puiki, darbas įdomus ir labai dinamiškas, žmonės įkvepiantys ir įvairūs, tai leido man tapti tokia, kokia esu dabar. Ir vieną snieguotą saulėtą šaltą rytą labai aiškiai atėjęs suvokimas dėl kardinalių pokyčių nuvedė mane į trenerių ruošimo kursus. Žingsnis drastiškas, baugus, bet noras buvo didesnis. Tikėjau, kad būsiu nereali stepo trenerė. Tokia buvo mano, kaip trenerės, pradžia. Matyt ėjau teisinga linkme, nes paskui viskas ėjosi žaibo greičiu. Atsirado studija Gražios Linijos, kur patikėjau, kad galiu to imtis. Atsirado Aistė Jančiukienė ir studija Stimulus, kur dėka Aistės tikėjimo ir pasitikėjimo turėjau galimybę išbandyti save naujame amplua ir augti bei tobulėti vis dar, manau ,šauniausioje studijoje – jaukioje, profesionalioje ir tokioje savoje savoje. Dėl to meluočiau sakydama, kad išejimas iš ten buvo lengvas. Ir atsirado Odeta Kuncaitienė ir Impuls, kur mano svajonė vesti stepą tapo realybe. Odetos palaikymas ir tylus išlaukimas bei pastūmėjimas buvo neįkainojami. Tai jau istorija.
THE ONE atsirado taip pat labai netikėtai ir, drįsčiau sakyti, mažai planuotai. Reikėjo išvykti atostogų į Turkiją, kad pamatyčiau patalpas Vilniaus senamiestyje, kurios nepaliko abejonių, kad vėl metas pokyčiams. Šįkart dar drąsesniems. Taigi vėl natūraliai ir be skrupulingo planavimo atsirado THE ONE. Esu pasiruošusi naujiems iššūkiams!

Ieva Šimkutė - Pilelė

Priežastys, kodėl tapote treneriu:  galima būtų pasakot daug ir ilgai, bet jei taip paprastai suvesti į vieną esminį tašką – tai noras padėti atrasti ir kitiems tą džiaugsmą, kurį pati randu sporte ir judesy, aktyviame gyvenimo būde.

Gyvenime vadovaujatės:  dar iš vaikystės tikrai pasiteisina: „Tik svarbu labai norėti, pasistengt ir tikėti!”

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: pagal galimybes – arba visiškai išsitaškyt STEP treniruotėje arba salėje „sulenkt geležį“.  Abiem atvejais būtinas atributas – ausinės su LABAI garsia muzika.

Kaip atrodo Jūsų diena: kad ir kaip ji beprasidėtų (o visda prasideda nuo stiklinės vandens ir kavos puodelio), beveik visuomet baigiasi treniruotėmis  Ir dar dienoje būna daug galvojimo apie treniruotes, ir daug „aščiagreitsuptrepsėsiukadnepamirščiau“ bekeliaujant koridoriumi, gatve, į virtuvę… Ar diena būtų sunki ar lengva, liūdna ar džiaugsminga – visada žinau, kad didžiaja dalimi ji yra būtent tokia, kokios norėjau ir reikėjo.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: kavos kvapas iš virtuvės ir laukiantys mėgstami darbai.

Tobuliausios atostogos yra: turi būti daug veiksmo ir pageidautina šilta, o jei šalta, tai veiksmo reikia dar daugiau, kad pasidarytų šilta! O šiaip atotogos iš principo yra gerai!

Mėgstamiausia treniruotė:  STEP STEP STEP

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse: bus iššūkių, daug muzikos ir džiaugsmo gerai išsikrovus, jei ne iš pirmo, tai iš to kito karto. 

Šypsena Jūsų veide atsiranda: išgirdus muziką – ar tai būtų geras ritmas STEP treniruotei, ar tiesiog skambus „Mama, aš tave myliu!”

Palinkėjimas THE ONE nariams:  tikėkite tuo ką darote!

_BRI2100_edited.jpg
_BRI2098_edited.jpg

Eglė Žvirblytė

Priežastys, kodėl tapote trenere: nes negalėjau ja netapti. Susidėjo mano visos patirtys, emociniai krūviai, sutikti ir gyvenimą pakeitę žmonės.  Šiandien aš nedirbu, o tiesiog džiaugiuosi turėdama puikią komandą, auksinius klientus ir veiklą, kuri yra prasminga. Mes ne gydytojai, bet esam ta profesionalų grupė, kuri deda pastangas, kad jūs būtumėt sveiki laimingi, gyvendami savo kūnuose. Ne kilogramai apspręs Jūsų laimę, o sveikata, gebėjimas gyventi nevaržomai, patirti pasaulį ir jo grožį – kopti, plaukti, eiti dešimtis kilometrų, čiuožti, slysti ir sąmoningai ilsėtis.

Gyvenime vadovaujatės: intuicija. Ir keletu nuostabių posakių: “Kai viską darai kaip visada, viskas būna kaip visada”, “Lenk medį, kol jaunas”, “120 pritūpimų ryte atstoja du puodelius espresso”, “Verkia duona tinginio valgoma” ir etc.

Jūsų mėgstamiausias „išsikrovimo“ būdas: geriausias būdas “išsikrauti” yra “neprisikrauti” per daug. Bet jei jau “lūžta sistemos” mėgstu eiti paupiu, pajūriu, paežere. Vanduo vėl gražina akims spalvą.

Kaip atrodo Jūsų diena: labai mėgstu miegoti – tai vienas iš mano hobių. Galėčiau būti viena profesionaliausių miegalių. BET… Bet keliuosi kasdien (išskyrus šeštadienį) 06:30. O tada… o tada pradedu bėgti: dušas, kava, pusryčiai, (pietūs ir užkandžiai išsinešimui/parsinešimui, nes ne visada spėju pavalgyti) ir šoku į automobilį. Kelias iki studijos veda per mišką. Patinka įkvėpti ryto ir patirti kaip nuo vakar pasikeitė gamta. Patinka rytas dėl skaidrumo – minčių ir suvokimo, kad tai naujas šansas patirti nuostabų gyvenimą. O kai iš automobilio išlipu, sakau pasauliui: “ate, krentu į treniruotes”. Labai svarbu iš treniruočių išnerti vidudienį, įkvėpti jėgų, apsidairyti aplink, sutvarkyt milijoną reikalų (arba nusnaust) ir laiku sugrįžt į vakarines treniruotes. Diena prabėgo. Ir greičiausiai labai įdomiai, nes joje buvo daug žmonių, daug juoko, ilgų bei trumpų istorijų ir noro tai pakartoti.

Didžiausia motyvacija ryte išlipti iš lovos yra: nauja diena! Nuo tada, kai mano gyvenime gyvena du maži žmogučiai, aš myliu naujas dienas – jos atneša nuotykių ir prasmės.

Tobuliausios atostogos yra: saulė (bent 4 dienas iš eilės), kalnai arba jūra, vasara arba žiema, kompanija arba knyga, muzika arba milijonas pokalbių. Šiaip jau – atostogos visada yra tobulos. Manau, šie žodžiai turi būti vartojami sinonimiškai. Teiksiu pasiūlymą VLKK.

Mėgstamiausia treniruotė: Les Mills Body Balance. Vis dar. Nesibaigianti meilė. Kūnas, judesys ir muzika. Ir labai skirtingi potyriai, kai ją vedu pati, ir kai esu kitoj pusėj. Tada aš dainuoju.

Ko galima tikėtis Jūsų treniruotėse:  Geros nuotaikos, pamokančių istorijų, anekdotų, šiek tiek iššūkių, “įstrižinių” – pabaigai.

Šypsena Jūsų veide atsiranda: čia šimtai dalykų: mano muzika, gėlės, kelionės, mažų žmonių samprotavimai, nauji kedai, tuno steikas, vasaros liūtis, Italija, “Keistuolių teatras”, ledai su vyšniomis, bijūnai, airių seteriai ir spanieliai, šokinėjimas per “ožį”, levandų aliejus, mamos kepti bulviniai blynai, fejerverkai, kai matau iš toli artėjant gerai pažįstamas akis…

Palinkėjimas THE ONE nariams: visada nešiokitės širdy, kad gyvenat geriausią gyvenimą gyvenime. Ir kaip sakau meditacijose, prisiminkit mažą žmogų gyvenantį jumyse, pasikliaukit juo ir nenuvilkit – jis yra kelias į sėkmę. Aš šventai tikiu, kad mes visi esam kur kas geresni.