Pilates yra “ant bangos” – medikai rekomenduoja atlikti pilates pratimus po įvairių traumų; dažnas, kenčiantis nuo nugaros skausmo, prisimena, kad kažką girdėjo, jog pilates gali padėti; nesportuojantis žmogus, nusprendęs, kad visgi laikas pradėti sportuoti, tačiau jis nori kažko lengvo ir nesudėtingo, taip pat dažnai linksniuoja pilates. Tačiau, treniruočių metu, paklausus žmonių kas gi yra pilates, dažnas nuleidžia akis žemyn. Į klausimą “kuo skiriasi pilates nuo kalanetikos” irgi retai isgirstu atsakymą. Visi lyg kažką ir girdėjo, bet kas tai yra iš tiesų?

Visi atsakymai į tai jau ateinantį šeštadienį Pilates ABC mokymuose. Kviečiami tiek treneriai, norintys pagilinti ar atsišviežinti pilates žinias, galbūt atrasti kitokį požiūrį ar tiesiog “kampą” į jau žinomus dalykus, tiek pradedantys treneriai, tiek sporto entuziastai, kurie nori giliau suprasti ką daro per pilates treniruotes, kaip teisingai ir saugiai atlikti pratimus, į ką atkreipti dėmesį, ką “laikyti”, o ką mokytis atpalaiduoti.

Dviejų Master Class pamokų metu pajusime realią išlaisvėjusio kūno bei atsipalaidavusio proto naudą. Trumpai apžvelgsime Pilates istoriją (iš kur? Kas? Kaip? Kodėl?), gilinsimės į laikyseną stovint, sėdint, atsigulus ant nugaros, ant pilvo ir ant šono, peržvelgsime pagrindinius pilates principus, kvėpavimo svarbą atliekant pratimus, aiškinsimės KAS turi dirbti vieno ar kito pratimo metu.

Tai bus ieškojimų popietė, po kurios turėsite gilesnį suvokimą kas yra pilates, kaip atliekami pagrindiniai pratimai, į ką reikia atkreipti dėmesį pratimų metu.

Ateityje planuojamų susitikimų metu gilinsimės į 34 pagrindinius pilates pratimusir jų modifikacijas, naudosime papildomas pilates priemones pagilinti pojūčiams, pasunkinti arba palengvinti kai kuriuos pratimus.

Registracija į pirmąjį susitikimą yra čia:

https://goo.gl/forms/D7mb4ECJ8oXcOpgj2

Baziniai Pilates principo mokymai, kurių metu dar kartą pažvelgsime į Joseph Pilates sukurtą metodą, aiškinsimės pagrindinius principus, pozicijas pratimų metu, laikysenos svarbą, kvėpavimą. Mokymų metu bus dvi parodomosios pamokos, integruojant pagrindinius Pilates principus.
Max – 10 žmonių grupė.
Mokymus ves Jurga Maculevičiūtė.
Mokymai skirti treneriams, norintiems pagilinti savo Pilates žinias; visiems, kurie domisi Pilates ir nori susidėlioti visus taškus ant ‘i’.
Kaina – 60 EUR.
Mokėjimas pavedimu Jurga Maculevičiūtė// LT15 7044 0600 0627 0587// SEB arba grynais studijoje THE ONE iki 04.12. Mokėjimo pavedime nurodyti savo vardą ir pavardę bei Pilates: Basics #1.
Mokymų vieta – M. Daukšos g. 3, Vilnius (treniruočių studija THE ONE). 

 

Share This