THE ONE CITY– Vilniaus dangoraižių centre esanti studija, savo itin plačiu treniruočiu tinkleliu ir įvairiausiais laikais siūlomomis treniruotėmis suteikia galimybę net ir labai skubantiems ir greitu miesto ritmu gyvenantiems žmonėms rasti bent kiek kokybiško laiko sau.

THE ONE CITY studijoje yra būtina išankstinė registracija! Atšaukti registraciją į treniruotes darbo dienomis rytines (6.45,7.30 ir 8.30) ir savaitgaliais 9:30 val. treniruotes galima iki 23.00 val. dieną prieš treniruotę, į visas kitas treniruotes – ne vėliau kaip likus 3 val. iki treniruotės pradžios. Kitu atveju registracija automatiškai aktyvuojama ir laikoma, kad Jūs apsilankėte treniruotėje.

Treniruotė gali būti atšaukiama, jei į ją užsiregistruoja mažiau nei 5 asmenys. Užsiregistravusiems į treniruotę apie treniruotės atšaukimą pranešame sms/facebook žinute. Studija pasilieka teisę be atskiro perspėjimo keisti tvarkaraštį.

Treniruočių dalyviai patys atsako už savo saugumą. Su detaliomis studijos taisyklėmis susipažinau (www.the-one.lt) ir sutinku.

 

 

Share This