„Swedbank su THE ONE“ tiek savo darbuotojus, tiek visuomenę kviečia pasitikti vasarą sveikai, aktyviai bei harmoningai! Visą mėnesį darbovietėje įgyvendinsime įvairias sveikatingumo veiklas bei iniciatyvas susijusias su fiziniu aktyvumu, sveika mityba, sveika oda, skatinsime nepamiršti ir psichinės sveikatos, kviesime rasti laiko atokvėpiui bei atostogoms.

STARTUOKIME AKTYVIAI!

„Swedbank“ bei treniruočių studija THE ONE gegužės 14 d. kviečia susitikti „Swedbank“ terasoje ( Konstitucijos pr. 20A, Vilnius) ir pasitikti vasarą aktyviai.

Jūsų laukia net 2 treniruotės:
o 18:00 WHOLE body Workout (50min.) su Zvirble Eglyte ir Jurga Maculeviciute
Aktyvi treniruotė, kurios metu įdarbinami viso kūno raumenys. Naudojame savo kūno svorį ir gerai iš širdies padirbame. REIKALINGA AVALYNĖ IR KILIMĖLIS.
o 19:00 Les Mills BodyBalance (50min.) su Zvirble Eglyte ir Jurga Maculeviciute
Tai – tarptautinė programa, pripažinta visame pasaulyje, kurią praktikuoja šimtai tūkstančių žmonių. Tai chi, joga ir pilates viename, viskas susižaista su muzika – kūno ir proto balansui palaikyti, pailsinti galvą ir duoti lengvo krūvio kūnui. Treniruotė vyksta basomis, reikalingas kilimėlis.

Treniruočių studija THE ONE, esanti Daukšos g. 3, prie pat Aušros vartų, jau trečius metus dalį treniruočių vasaros metu kelia iš savo išskirtinių patalpų, dvelkiančių senamiesčio dvasia, į nemažiau išįskirtinę aplinką. Sporto fanai, žmonės, kurie niekada nesportavo ir nemėgsta uždarų patalpų, tie, kurie į judesį nori pažiūrėti šiek tiek kitu kampu – ši vieta Jums!

Nepamirškime vandens ir kilimėlio balansui!

Būtina registracija į šias nemokamas treniruotes www.the-one.lt online treniruočių registracijos sistemoje.

Share This