top of page
monika.jpg

Jurga yra idealaus trenerio pavyzdys – energinga, įkvepianti, paskatinanti, prižiūrinti ir visada pasiūlanti kažką nauja. Kiekviena treniruotė – ne tik iššūkis, bet ir nuotykis. Būtų galima dar tęsti ir tęsti, tačiau kol nepabandysi – nesuprasi. Jei sunku pamilti sportą – Jurgą pamilti labai paprasta.

Monika Bagdonaitė

simona.jpg

THE ONE – tai ne paprasta sporto studija, kaip galbūt mes esame įpratę matyti, bet jauki erdvė, tiesiog namučiai, kuriuose vyksta treniruočių stebuklai. Užėjus į juos jautiesi lyg būtum patekęs į jaukius draugės namus. Jie kartais kvepia arbata, o pasiskundus, kad esi alkana, gauni gabalėlį šokolado. O jeigu rimtai, tai šių namų šeimininkės, trenerės Jurgos dėka, vyksta labai dinamiškos ir intensyvios treniruotės. Kartais važiuodama į treniruotę pagalvoju, kad jau šiandien tai tikrai neturiu jėgų ir šiek tiek patinginiausiu, bet Jurga taip uždega savo energija ir charizma, kad užsimiršti ir pati „varai“ iki paskutiniųjų.

Jurga sugeba studijoje sukurti aurą, į kurią renkasi mieli žmonės. Jie tampa bendraminčiais, su kuriais smagu kartu sportuoti, ar po treniruotės - paplepėti.

Miela, Jurga, ačiū tau. Būk gera, nesustok ir išlaikyk tai, ką jau sukūrei. Tai yra gabalėlis stebuklo​.

Simona Daugintienė

Ilgai ieškojau sporto studijos, kuri būtų senamiestyje, kurios tvarkaraštyje būtų platus treniruočių pasirinkimas ir man tinkamas jų laikas, o labiausiai norėjau, kad joje būtų jauku ir gera.
Net nesvajojau, kad atrasiu tokią vietą kaip THE ONE BTQ, su puikiais treneriais, kurie rūpinasi visos treniruotės metu; su tvarkarščiu, idealiai atitinkančiu mano poreikius. Ten, ne tik jauku ir gera, ten žydi gėlės ir šypsosi žmonės. Tik užvėrus studijos duris, norisi grįžti.


Jolanta Vyšniauskienė

jolanta.jpg

Pirmą kartą atėjau į THE ONE vien todėl, kad prisižadėjau Jurgai (nors mačiau ją pirmą kartą gyvenime). Atėjau nusiteikusi šiek tiek skeptiškai. Tikėjausi rasti eilinę sporto studiją. Maniau, kad tik pabandysiu ir negrįšiu. BET… Atradau antrus namus. Namus, kuriuose nuolat skamba juokas, gyvena šypsenos ir svarbiausia – meilė sportui. Namus, į kuriuos įžengus atrodo dingsta visos pasaulio bėdos. Ir negaliu pasakyti, dėl ko labiau norisi sugrįžti – dėl profesionaliai vedamų treniruočių ar dėl tos teigiamos emocijos, kuri užplūsta tik pradarius THE ONE duris…

Monika Gaidienė

monika gai.jpg
rasa.jpg

Yra dviejų tipų žmonės. Žmonės – akmenys, kurie tempia tave žemyn ir žmonės – sparnai, kurie kelia tave aukštyn! Su sporto klubo atsidarymu Quadrum verslo centre mane ištiko didelė laimė grįžti sportuoti pas didžiausius sparnus suteikiančią THE ONE treniruočių studijų įkūrėją, mylimiausią trenerę, Jurgą, ir kitas THE ONE deives.
THE ONE CITY klubas centriniame verslo rajone leidžia po darbų „prastumti“ transporto kamščius darant gera kūnui ir sielai arba tiesiog per pietų pertrauką perkrauti protą.
Stipru, profesionalu, draugiška ir be proto motyvuoja! Nuo Kalėdų – minus 3 kilogramai, besitiesinanti nugara, ir svarbiausia, grįžusi meilė sportui! Kitaip ir būti negali, kai tiek pirmų kartų! 

P.S. Ar esate bandę sniego angelus po pumpo?

​Rasa Ivanovaitė

lina.jpg

Aš myliu THE ONE ir Jurgą! Labai gerai, labai jauku ir labai artima. Nėra tokios kitos vietos ir kitos tokios Jurgos nei Vilniuj, nei kur nors pasauly. Visos studijos sienos kvėpuoja gyvenimu, įkvėpimu, džiaugsmu ir sporto rezultatais.
Jurga – absoliučiai unikali trenerė. Ji ne tik mato visus mūsų dvigalvius, bet ir sugeba perskaityti, ir išjudinti kiekvieną asmeniškai. Ir Egle su savo vidine gelme, išieškojimais ir užsispyrimu viską subalansuoja. Ir mes visi kurie čia susirenkam apsikeičiam ir kuriam kažką bendro. Tai daugiau nei „tik“ treniruočių studija. Tai vieta, kur susitinki ir save, ir kitus. Taip vėl startuoji iš naujo taško.

Lina Bernotaitė

THE ONE – turbūt pats jaukiausias sporto klubas Vilniuje, kuriame visada jautiesi lyg namie. Malonioje studijos aplinkoje ypač  gerą nuotaiką, sveiko saugumo jausmą sukuria trenerė Jurga. Visada smagu žiūrėti į savo darbą mylintį  žmogų – būtent tokia yra Jurga, šios studijos įkūrėja bei trenerė. Mano asmeninis sportinio tobulėjimo kelias prasidėjo nuo pilateso bei kalanetikos. Tačiau netrukus Jurgos subtilios ir profesionalios  pagalbos dėka išbandžiau ir Les Mills Bodybalance. Nuo tada – tai viena iš mėgstamiausių mano treniruočių, po kurios visada išeinu šypsodamasi. Iš tikrųjų šioje studijoje įgijau tokių nerealių patirčių, kurių neišsakysi jokiais žodžiais. Nuoširdžiai siūlyčiau tiesiog ateiti ir išbandyti 

Kristina Eidikytė

kriste.jpg

Sporto studija THE ONE yra daugiau nei sporto treniruotės. THE ONE dirba profesionalūs ir dar svarbiau – charizmatiški, motyvuojantys treneriai, o sportuoja įdomūs, išsilavinę ir be proto draugiški žmonės. The One ko gero yra vienintelis sporto klubas Lietuvoje, kuriam pavyko įgyvendinti vakarų pasaulio sporto klubų taip siekiamą tikslą – ne tik pritraukti žmones sportuoti, bet sukurti sportuojančių klientų bendruomenę, kuri leistų laisvalaikį kartu ar rastų kitų bendrų veiklų. Vakarų pasaulyje sporto klubo bendruomenė yra labai vertinama, nes sukuria ypatingą sporto studijos ir klientų santykį.

Gintas Dulskas

gintas.jpg
diana a.jpg

Kai mėgsti subalansuotą gyvenimą, o visą dieną esi darbe, o dar esi žmona, mama ir norisi spėti visur, bet ir nepamiršti apie laiką sau – THE ONE CITY studija ir jos komanda buvo mano atradimas, kuris užpildė mano poreikius 100 %. Čia daug įvairių treniruočių su galimybe sportuoti ryte, dieną ar vakare. Profesionalios trenerės, kurios myli sportą ir stebina kiekvieną dieną bei pildo norus. Jos žavi savo charizma, aktyvumu ir noru tobulėti, dalyvauti įvairiose sporto renginiuose, tuo pačiu skatindamos ir mus. Čia šilta ir jauku, čia visi draugauja ir bendrauja. Tai sporto studija, į kurią man norisi ateiti kasdien. Ačiū, kad esate! 

 

Diana Aliukonienė

dainora.jpg

THE ONE BTQ – mano pastarųjų metų atradimas!
Sužavėjo studijos aplinka: autentiškos senamiesčio plytų sienos, Aušros vartų varpų gaudesys treniruočių metu, o ką jau kalbėti apie karameles, sausainukus ir kątik užplikytą arbatą studijos „bariuke“. Čia įvairios ir įdomios treniruotės, kurias galiu pasirinkti pagal laiką, vietą ar tiesiog tos dienos nuotaiką.
Mane žavi THE ONE studijos žmonės, kurie čia renkasi ne tik pasportuoti. O visų smagiausia, kad nebeliko poreikio save įtikinėti, kad „sportuoti sveika, sportuoti – reikia“. Aš ateinu čia, nes man tiesiog čia labai patinka. 

 

Dainora

Stebuklinga atmosfera, motyvuojanti bendruomenė, pasirinkimo laisvė – tiek laiko, tiek treniruočių atžvilgiu. Šypsenos, profesionalumas, individualus dėmesys, motyvacija, energijos pliūpsniai. Treniruotės? Ne, tai labiau pavydėtinas laikas, kurio metu išjungiamos smegenys ir mėgaujamasi laiku apsuptai nuostabių THE ONE studijos šeimos narių. Studija moko pasitikėjimo, meilės sau, kantrybės, tikėjimo savimi, pažinti save iš naujo. Pagaliau nebėra žvilgsnių į laikrodį. Po kiekvienos treniruotės norisi dar ir dar. Trenerės? Pagalvoju, kad jų širdys yra begalinio dydžio: jose yra tiek jaukumo, išskirtinio dėmesio, kantrybės, stiprybės, meilės ir šilumos, kurią skleidžia kiekvienai/-am atėjusiai/iam. Tai kažkas magiško! THE ONE išmokė pamilti sportą iš naujo.

 

Audra Lašaitė

audra.jpg

THE ONE studija man yra šių metų geriausias atradimas! Gražių žmonių bendruomenė ir nuostabios trenerės įkvepia džiaugtis kiekviena treniruote! Ačiū už palaikymą, paskatinimą ir įkvepimą galėti daugiau.

 

Irena Meškauskienė

irena.jpg
kotryna.jpg

THE ONE – tai visiškas mano 2017 metų atradimas! Sporto prasme, tai geriausia, kas galėjo nutikti man. Studijoje randi viską, o svarbiausia bendrystę, kuri motyvuoja, čia aš tikrai jaučiuosi, kaip namuose! Jurga – wow, tu išgydei mano antisporto fazę ir aš, dėka tavęs, esu šitame puikiame gyvenimo balanse, kur sportas tampa įprotis! Jūs, abi su Egle, esat kosminės. Ačiū, kad esat ir būsit!”

 

Kotryna Armonaitė

vaida.jpg

Kartais gyvenime nutinka, kad netyčia pajudini mažą siūlelį, o atveri visą gėrybių skrynią. Man taip nutiko su studija THE ONE. Aš tik atėjau į vieną stepo treniruotę, o gavau tiek, kad vis dar negaliu suvokti ištikusios laimės. Atėjusi į THE ONE pasijutau lyg patekusi į slaptą broliją, na, labiau seseriją. Čia ateina tokie skirtingi, tokie įdomūs, gerų širdžių žmonės! Esu visiška Jurgos, studijos sielos, fanė. Energija, profesionalumas, drive'as, ir svarbiausia – atvira širdis. Esu dėkinga, kad sportas į mano gyvenimą atėjo kartu su ja, kitaip - nežinia, ar būčiau taip pamilusi šokio žingsnelius, balanso pozas, plank'us ir kapsinčius prakaito lašus nuo kaktos. 

 

Vaida Špokevičiūtė 

bottom of page